Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zaterdag 2de Provinciale

Competitie - Laatst gespeeld
221304/04/2015:45Young Boys Pallieters UITGFC 't Schipke Lauwe

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 Oostrozebeke FC211632883950
2 Eendracht Grammene211533683248
3 VK Lindenhoek Kruishoutem211452733444
4 't Bankske Wevelgem211452633744
5 Young Boys Pallieters201253602739
6 FC Corgas Deinze 211164413037
7 Telstarboys Nazareth211074645334
8 VC Menen218112575726
9 Bockor Juniors Ingelmunster217104374725
10 Olympic Comines216114446122
11 FC Leiejongens Deinze217140637621
12 FC 't Schipke Lauwe203143448712
13 FC 't Fonteintje Beveren Leie213153377012
14 't Glazen Dak Wielsbeke212190291186

Competitie - Volgende speeldag

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
201131/08/1914:30't Bankske Wevelgem 1 - 0 Bockor Juniors Ingelmunster
201231/08/1914:00Young Boys Pallieters 1 - 1 FC Corgas Deinze
201331/08/1914:30Eendracht Grammene 7 - 3 FC Leiejongens Deinze
201431/08/1914:30Oostrozebeke FC 5 - 2 Telstarboys Nazareth
201531/08/1914:00't Glazen Dak Wielsbeke 3 - 8 VC Menen
201631/08/1914:30FC 't Schipke Lauwe 1 - 3 FC 't Fonteintje Beveren Leie
201730/11/1914:30Olympic Comines 0 - 3 VK Lindenhoek Kruishoutem

Competitie - Speeldag 2
202107/09/1914:30FC Corgas Deinze 5 - 3 't Bankske Wevelgem
202207/09/1916:00Bockor Juniors Ingelmunster 1 - 1 Olympic Comines
202307/09/1915:00FC Leiejongens Deinze 2 - 6 Young Boys Pallieters
202407/09/1914:30VC Menen 2 - 4 Eendracht Grammene
202507/09/1914:30Telstarboys Nazareth 6 - 3 't Glazen Dak Wielsbeke
202607/09/1914:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 3 - 3 Oostrozebeke FC
202707/09/1914:30VK Lindenhoek Kruishoutem 6 - 0 FC 't Schipke Lauwe

Competitie - Speeldag 3
203114/09/1914:30't Bankske Wevelgem 4 - 0 FC Leiejongens Deinze
203214/09/1914:30FC Corgas Deinze 1 - 3 Bockor Juniors Ingelmunster
203314/09/1915:45Young Boys Pallieters 2 - 4 VC Menen
203414/09/1914:30Eendracht Grammene 2 - 3 Telstarboys Nazareth
203514/09/1914:00't Glazen Dak Wielsbeke 5 - 3 FC 't Fonteintje Beveren Leie
203614/09/1914:30Oostrozebeke FC 7 - 0 VK Lindenhoek Kruishoutem
203714/09/1914:30FC 't Schipke Lauwe 2 - 4 Olympic Comines

Competitie - Speeldag 4
204121/09/1914:30VC Menen 4 - 2 't Bankske Wevelgem
204221/09/1916:00Bockor Juniors Ingelmunster 5 - 1 FC 't Schipke Lauwe
204321/09/1914:30Telstarboys Nazareth 2 - 3 Young Boys Pallieters
204421/09/1915:00FC Leiejongens Deinze 3 - 4 FC Corgas Deinze
204521/09/1914:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 2 - 3 Eendracht Grammene
204621/09/1914:30VK Lindenhoek Kruishoutem 12 - 0 't Glazen Dak Wielsbeke
204721/09/1914:30Olympic Comines 3 - 1 Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 5
205128/09/1914:30't Bankske Wevelgem 2 - 0 Telstarboys Nazareth
205228/09/1915:00FC Leiejongens Deinze 0 - 3 Bockor Juniors Ingelmunster
205328/09/1915:45Young Boys Pallieters 4 - 0 FC 't Fonteintje Beveren Leie
205428/09/1914:30FC Corgas Deinze 2 - 1 VC Menen
205528/09/1914:30Eendracht Grammene 5 - 2 VK Lindenhoek Kruishoutem
205628/09/1914:00't Glazen Dak Wielsbeke 1 - 5 Olympic Comines
205728/09/1914:30Oostrozebeke FC 9 - 3 FC 't Schipke Lauwe

Competitie - Speeldag 6
206105/10/1914:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 2 - 3 't Bankske Wevelgem
206205/10/1916:00Bockor Juniors Ingelmunster 0 - 2 Oostrozebeke FC
206305/10/1914:30VK Lindenhoek Kruishoutem 2 - 4 Young Boys Pallieters
206405/10/1914:30Telstarboys Nazareth 2 - 5 FC Corgas Deinze
206505/10/1914:30Olympic Comines 1 - 4 Eendracht Grammene
206605/10/1914:30FC 't Schipke Lauwe 5 - 3 't Glazen Dak Wielsbeke
206705/10/1914:30VC Menen 6 - 2 FC Leiejongens Deinze

Competitie - Speeldag 7
207112/10/1914:30't Bankske Wevelgem 1 - 5 VK Lindenhoek Kruishoutem
207212/10/1914:30VC Menen 3 - 1 Bockor Juniors Ingelmunster
207312/10/1915:45Young Boys Pallieters 9 - 1 Olympic Comines
207412/10/1914:30FC Corgas Deinze 2 - 2 FC 't Fonteintje Beveren Leie
207512/10/1914:30Eendracht Grammene 4 - 2 FC 't Schipke Lauwe
207612/10/1915:00FC Leiejongens Deinze 3 - 6 Telstarboys Nazareth
207730/11/1914:00't Glazen Dak Wielsbeke 0 - 5 Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 8
208119/10/1914:30Olympic Comines 1 - 5 't Bankske Wevelgem
208219/10/1916:00Bockor Juniors Ingelmunster 1 - 2 't Glazen Dak Wielsbeke
208319/10/1914:30FC 't Schipke Lauwe 1 - 1 Young Boys Pallieters
208419/10/1914:30VK Lindenhoek Kruishoutem 2 - 0 FC Corgas Deinze
208519/10/1914:30Oostrozebeke FC 3 - 1 Eendracht Grammene
208619/10/1914:30Telstarboys Nazareth 2 - 1 VC Menen
208719/10/1914:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 2 - 4 FC Leiejongens Deinze

Competitie - Speeldag 9
209126/10/1914:30't Bankske Wevelgem 6 - 3 FC 't Schipke Lauwe
209226/10/1914:30Telstarboys Nazareth 3 - 1 Bockor Juniors Ingelmunster
209326/10/1915:45Young Boys Pallieters 1 - 3 Oostrozebeke FC
209426/10/1914:30FC Corgas Deinze 5 - 1 Olympic Comines
209526/10/1914:30Eendracht Grammene 3 - 1 't Glazen Dak Wielsbeke
209626/10/1915:00FC Leiejongens Deinze 5 - 1 VK Lindenhoek Kruishoutem
209726/10/1914:30VC Menen 4 - 3 FC 't Fonteintje Beveren Leie

Competitie - Speeldag 10
210102/11/1914:30Oostrozebeke FC 2 - 6 't Bankske Wevelgem
210202/11/1916:00Bockor Juniors Ingelmunster 1 - 1 Eendracht Grammene
210302/11/1914:00't Glazen Dak Wielsbeke 1 - 5 Young Boys Pallieters
210402/11/1914:30FC 't Schipke Lauwe 0 - 2 FC Corgas Deinze
210502/11/1917:00FC 't Fonteintje Beveren Leie 3 - 4 Telstarboys Nazareth
210602/11/1914:30Olympic Comines 1 - 4 FC Leiejongens Deinze
210702/11/1914:30VK Lindenhoek Kruishoutem 3 - 2 VC Menen

Competitie - Speeldag 11
211109/11/1914:30't Bankske Wevelgem 5 - 0 't Glazen Dak Wielsbeke
211209/11/1914:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 0 - 4 Bockor Juniors Ingelmunster
211309/11/1915:45Young Boys Pallieters 0 - 1 Eendracht Grammene
211409/11/1914:30FC Corgas Deinze 2 - 3 Oostrozebeke FC
211509/11/1914:30Telstarboys Nazareth 3 - 1 VK Lindenhoek Kruishoutem
211630/11/1915:00FC Leiejongens Deinze 3 - 2 FC 't Schipke Lauwe
211709/11/1914:30VC Menen 5 - 2 Olympic Comines

Competitie - Speeldag 12
212116/11/1914:30Eendracht Grammene 3 - 1 't Bankske Wevelgem
212216/11/1916:00Bockor Juniors Ingelmunster 0 - 2 Young Boys Pallieters
212316/11/1914:00't Glazen Dak Wielsbeke 1 - 3 FC Corgas Deinze
212416/11/1914:30Olympic Comines 2 - 2 Telstarboys Nazareth
212516/11/1914:30Oostrozebeke FC 6 - 4 FC Leiejongens Deinze
212616/11/1914:30VK Lindenhoek Kruishoutem 3 - 0 FC 't Fonteintje Beveren Leie
212716/11/1914:30FC 't Schipke Lauwe 3 - 3 VC Menen

Competitie - Speeldag 13
213123/11/1914:30't Bankske Wevelgem 1 - 0 Young Boys Pallieters
213223/11/1914:30VK Lindenhoek Kruishoutem 7 - 1 Bockor Juniors Ingelmunster
213323/11/1914:30FC Corgas Deinze 0 - 0 Eendracht Grammene
213423/11/1914:30Telstarboys Nazareth 8 - 0 FC 't Schipke Lauwe
213523/11/1915:00FC Leiejongens Deinze 8 - 2 't Glazen Dak Wielsbeke
213623/11/1914:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 0 - 0 Olympic Comines
213723/11/1914:30VC Menen 1 - 6 Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 14
214107/12/1916:00Bockor Juniors Ingelmunster 2 - 2 't Bankske Wevelgem
214207/12/1914:30FC Corgas Deinze 1 - 0 Young Boys Pallieters
214307/12/1915:00FC Leiejongens Deinze 3 - 6 Eendracht Grammene
214407/12/1914:30Telstarboys Nazareth 3 - 3 Oostrozebeke FC
214507/12/1914:30VC Menen 10 - 2 't Glazen Dak Wielsbeke
214607/12/1914:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 1 - 4 FC 't Schipke Lauwe
214707/12/1914:30VK Lindenhoek Kruishoutem 4 - 0 Olympic Comines

Competitie - Speeldag 15
215114/12/1914:30't Bankske Wevelgem 3 - 0 FC Corgas Deinze
215214/12/1914:30Olympic Comines 5 - 0 Bockor Juniors Ingelmunster
215304/01/2013:45Young Boys Pallieters 4 - 3 FC Leiejongens Deinze
215414/12/1914:30Eendracht Grammene 4 - 0 VC Menen
215514/12/1914:00't Glazen Dak Wielsbeke 2 - 7 Telstarboys Nazareth
215614/12/1914:30Oostrozebeke FC 8 - 1 FC 't Fonteintje Beveren Leie
215714/12/1914:30FC 't Schipke Lauwe 0 - 6 VK Lindenhoek Kruishoutem

Competitie - Speeldag 16
216111/01/2015:00FC Leiejongens Deinze 3 - 4 't Bankske Wevelgem
216211/01/2016:00Bockor Juniors Ingelmunster 0 - 4 FC Corgas Deinze
216311/01/2014:30VC Menen 0 - 2 Young Boys Pallieters
216411/01/2014:30Telstarboys Nazareth 1 - 2 Eendracht Grammene
216511/01/2014:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 7 - 3 't Glazen Dak Wielsbeke
216611/01/2014:30VK Lindenhoek Kruishoutem 3 - 1 Oostrozebeke FC
216711/01/2014:30Olympic Comines 7 - 4 FC 't Schipke Lauwe

Competitie - Speeldag 17
217118/01/2014:30't Bankske Wevelgem 4 - 1 VC Menen
217218/01/2014:30FC 't Schipke Lauwe 3 - 3 Bockor Juniors Ingelmunster
217318/01/2015:45Young Boys Pallieters 6 - 2 Telstarboys Nazareth
217418/01/2014:30FC Corgas Deinze 1 - 3 FC Leiejongens Deinze
217518/01/2014:30Eendracht Grammene 5 - 0 FC 't Fonteintje Beveren Leie
217618/01/2014:00't Glazen Dak Wielsbeke 0 - 5 VK Lindenhoek Kruishoutem
217718/01/2014:30Oostrozebeke FC 3 - 2 Olympic Comines

Competitie - Speeldag 18
218125/01/2014:30Telstarboys Nazareth 1 - 6 't Bankske Wevelgem
218225/01/2016:00Bockor Juniors Ingelmunster 3 - 2 FC Leiejongens Deinze
218325/01/2014:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 0 - 4 Young Boys Pallieters
218425/01/2014:30VC Menen 0 - 1 FC Corgas Deinze
218525/01/2014:30VK Lindenhoek Kruishoutem 2 - 2 Eendracht Grammene
218625/01/2014:30Olympic Comines 5 - 0 't Glazen Dak Wielsbeke
218725/01/2014:30FC 't Schipke Lauwe 3 - 5 Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 19
219108/02/2014:30't Bankske Wevelgem 2 - 1 FC 't Fonteintje Beveren Leie
219208/02/2014:30Oostrozebeke FC 7 - 1 Bockor Juniors Ingelmunster
219308/02/2015:45Young Boys Pallieters 2 - 2 VK Lindenhoek Kruishoutem
219408/02/2014:30FC Corgas Deinze 1 - 1 Telstarboys Nazareth
219508/02/2014:30Eendracht Grammene 3 - 2 Olympic Comines
219608/02/2014:00't Glazen Dak Wielsbeke 0 - 5 FC 't Schipke Lauwe
219708/02/2015:00FC Leiejongens Deinze 5 - 0 VC Menen

Competitie - Speeldag 20
220115/02/2014:30VK Lindenhoek Kruishoutem 3 - 1 't Bankske Wevelgem
220215/02/2016:00Bockor Juniors Ingelmunster 2 - 0 VC Menen
220315/02/2014:30Olympic Comines 0 - 4 Young Boys Pallieters
220415/02/2014:30FC 't Fonteintje Beveren Leie 0 - 1 FC Corgas Deinze
220515/02/2014:30FC 't Schipke Lauwe 2 - 8 Eendracht Grammene
220615/02/2014:30Telstarboys Nazareth 4 - 0 FC Leiejongens Deinze
220715/02/2014:30Oostrozebeke FC 5 - 0 't Glazen Dak Wielsbeke

Competitie - Speeldag 21
221122/02/2014:30't Bankske Wevelgem 1 - 1 Olympic Comines
221222/02/2014:00't Glazen Dak Wielsbeke 0 - 5 Bockor Juniors Ingelmunster
221304/04/2015:45Young Boys Pallieters UITGFC 't Schipke Lauwe
221422/02/2014:30FC Corgas Deinze 0 - 1 VK Lindenhoek Kruishoutem
221522/02/2014:30Eendracht Grammene 0 - 1 Oostrozebeke FC
221622/02/2014:30VC Menen 2 - 2 Telstarboys Nazareth
221722/02/2015:00FC Leiejongens Deinze 3 - 4 FC 't Fonteintje Beveren Leie

Competitie - Speeldag 22
222107/03/2014:30FC 't Schipke Lauwe UITG't Bankske Wevelgem
222207/03/2016:00Bockor Juniors Ingelmunster UITGTelstarboys Nazareth
222307/03/2014:30Oostrozebeke FC UITGYoung Boys Pallieters
222407/03/2014:30Olympic Comines UITGFC Corgas Deinze
222507/03/2014:00't Glazen Dak Wielsbeke UITGEendracht Grammene
222607/03/2014:30VK Lindenhoek Kruishoutem UITGFC Leiejongens Deinze
222707/03/2014:30FC 't Fonteintje Beveren Leie UITGVC Menen

Competitie - Speeldag 23
223114/03/2017:00't Bankske Wevelgem UITGOostrozebeke FC
223214/03/2014:30Eendracht Grammene UITGBockor Juniors Ingelmunster
223314/03/2015:45Young Boys Pallieters UITG't Glazen Dak Wielsbeke
223414/03/2014:30FC Corgas Deinze UITGFC 't Schipke Lauwe
223514/03/2014:30Telstarboys Nazareth UITGFC 't Fonteintje Beveren Leie
223614/03/2015:00FC Leiejongens Deinze UITGOlympic Comines
223714/03/2014:30VC Menen UITGVK Lindenhoek Kruishoutem

Competitie - Speeldag 24
224121/03/2014:00't Glazen Dak Wielsbeke UITG't Bankske Wevelgem
224221/03/2016:00Bockor Juniors Ingelmunster UITGFC 't Fonteintje Beveren Leie
224321/03/2014:30Eendracht Grammene UITGYoung Boys Pallieters
224421/03/2014:30Oostrozebeke FC UITGFC Corgas Deinze
224521/03/2014:30VK Lindenhoek Kruishoutem UITGTelstarboys Nazareth
224621/03/2014:30FC 't Schipke Lauwe UITGFC Leiejongens Deinze
224721/03/2014:30Olympic Comines UITGVC Menen

Competitie - Speeldag 25
225118/04/2014:30't Bankske Wevelgem UITGEendracht Grammene
225218/04/2015:45Young Boys Pallieters UITGBockor Juniors Ingelmunster
225318/04/2014:30FC Corgas Deinze UITG't Glazen Dak Wielsbeke
225418/04/2014:30Telstarboys Nazareth UITGOlympic Comines
225518/04/2015:00FC Leiejongens Deinze UITGOostrozebeke FC
225618/04/2014:30FC 't Fonteintje Beveren Leie UITGVK Lindenhoek Kruishoutem
225718/04/2014:30VC Menen UITGFC 't Schipke Lauwe

Competitie - Speeldag 26
226125/04/2015:45Young Boys Pallieters UITG't Bankske Wevelgem
226225/04/2016:00Bockor Juniors Ingelmunster UITGVK Lindenhoek Kruishoutem
226325/04/2014:30Eendracht Grammene UITGFC Corgas Deinze
226425/04/2014:30FC 't Schipke Lauwe UITGTelstarboys Nazareth
226525/04/2014:00't Glazen Dak Wielsbeke UITGFC Leiejongens Deinze
226625/04/2014:30Olympic Comines UITGFC 't Fonteintje Beveren Leie
226725/04/2014:30Oostrozebeke FC UITGVC Menen

 

Mededelingen

Voetbal België