Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zondag 1ste Provinciale

Competitie - Laatst gespeeld
504123/09/1809:30Orly Harelbeke - VK Heule
504323/09/1809:15Cafe den Heirweg Anzegem - FC Gavervrienden Deerlijk
504423/09/1809:15Fifta Club Molecule Vichte - FC Den Beer
504523/09/1809:30FC Tonneke / De Vlasschuur - SV Kuurne
504623/09/1809:15JS Wervik - FC 't Postje Wielsbeke

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 Cafe den Heirweg Anzegem3300739
2 JS Wervik32011357
3 FC Gavervrienden Deerlijk32101366
4 FC Den Beer3210976
5 JC 't Kringske Menen3210866
6 FCRW Wymar Oeselgem311117114
7 FC 't Postje Wielsbeke3120663
8 SV Kuurne3120453
9 Orly Harelbeke312012133
10 FC Tonneke / De Vlasschuur312010133
11 Fifta Club Molecule Vichte3120383
12 VK Heule30303220

Competitie - Volgende speeldag
505130/09/1809:30Orly Harelbeke - JS Wervik
505230/09/1809:15VK Heule - JC 't Kringske Menen
505330/09/1809:15FCRW Wymar Oeselgem - Cafe den Heirweg Anzegem
505430/09/1809:15FC Gavervrienden Deerlijk - Fifta Club Molecule Vichte
505630/09/1809:15SV Kuurne - FC 't Postje Wielsbeke
516530/09/1809:30FC Tonneke / De Vlasschuur - FC Den Beer

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
501102/09/1809:15FCRW Wymar Oeselgem 2 - 2 JS Wervik
501202/09/1809:15FC Gavervrienden Deerlijk 7 - 0 VK Heule
501302/09/1809:15FC Den Beer 3 - 1 Orly Harelbeke
501402/09/1809:15SV Kuurne 1 - 4 JC 't Kringske Menen
501502/09/1809:15FC 't Postje Wielsbeke 1 - 2 Cafe den Heirweg Anzegem
501602/09/1809:30FC Tonneke / De Vlasschuur 5 - 2 Fifta Club Molecule Vichte

Competitie - Speeldag 2
502109/09/1809:15VK Heule 2 - 10 FCRW Wymar Oeselgem
502209/09/1809:30Orly Harelbeke 4 - 5 FC Gavervrienden Deerlijk
502309/09/1809:15JC 't Kringske Menen 2 - 4 FC Den Beer
502409/09/1809:15Cafe den Heirweg Anzegem 1 - 0 SV Kuurne
502509/09/1809:15Fifta Club Molecule Vichte 1 - 0 FC 't Postje Wielsbeke
502609/09/1809:15JS Wervik 6 - 2 FC Tonneke / De Vlasschuur

Competitie - Speeldag 3
503116/09/1809:15VK Heule 1 - 5 JS Wervik
503216/09/1809:15FCRW Wymar Oeselgem 5 - 7 Orly Harelbeke
503316/09/1809:15FC Gavervrienden Deerlijk 1 - 2 JC 't Kringske Menen
503416/09/1809:15FC Den Beer 2 - 4 Cafe den Heirweg Anzegem
503516/09/1809:15SV Kuurne 3 - 0 Fifta Club Molecule Vichte
503616/09/1809:15FC 't Postje Wielsbeke 5 - 3 FC Tonneke / De Vlasschuur

Competitie - Speeldag 4
504123/09/1809:30Orly Harelbeke - VK Heule
504211/11/1809:15JC 't Kringske Menen - FCRW Wymar Oeselgem
504323/09/1809:15Cafe den Heirweg Anzegem - FC Gavervrienden Deerlijk
504423/09/1809:15Fifta Club Molecule Vichte - FC Den Beer
504523/09/1809:30FC Tonneke / De Vlasschuur - SV Kuurne
504623/09/1809:15JS Wervik - FC 't Postje Wielsbeke

Competitie - Speeldag 5
505130/09/1809:30Orly Harelbeke - JS Wervik
505230/09/1809:15VK Heule - JC 't Kringske Menen
505330/09/1809:15FCRW Wymar Oeselgem - Cafe den Heirweg Anzegem
505430/09/1809:15FC Gavervrienden Deerlijk - Fifta Club Molecule Vichte
505503/02/1909:15FC Den Beer - FC Tonneke / De Vlasschuur
505630/09/1809:15SV Kuurne - FC 't Postje Wielsbeke

Competitie - Speeldag 6
506107/10/1809:15JC 't Kringske Menen - Orly Harelbeke
506207/10/1809:15Cafe den Heirweg Anzegem - VK Heule
506307/10/1809:15Fifta Club Molecule Vichte - FCRW Wymar Oeselgem
506407/10/1809:30FC Tonneke / De Vlasschuur - FC Gavervrienden Deerlijk
506507/10/1809:15FC 't Postje Wielsbeke - FC Den Beer
506607/10/1809:15JS Wervik - SV Kuurne

Competitie - Speeldag 7
507121/10/1809:15JC 't Kringske Menen - JS Wervik
507221/10/1809:30Orly Harelbeke - Cafe den Heirweg Anzegem
507321/10/1809:15VK Heule - Fifta Club Molecule Vichte
507421/10/1809:15FCRW Wymar Oeselgem - FC Tonneke / De Vlasschuur
507511/11/1809:15FC Gavervrienden Deerlijk - FC 't Postje Wielsbeke
507621/10/1809:15FC Den Beer - SV Kuurne

Competitie - Speeldag 8
508128/10/1809:15Cafe den Heirweg Anzegem - JC 't Kringske Menen
508228/10/1809:15Fifta Club Molecule Vichte - Orly Harelbeke
508328/10/1809:30FC Tonneke / De Vlasschuur - VK Heule
508428/10/1809:15FC 't Postje Wielsbeke - FCRW Wymar Oeselgem
508528/10/1809:15SV Kuurne - FC Gavervrienden Deerlijk
508628/10/1809:15JS Wervik - FC Den Beer

Competitie - Speeldag 9
509104/11/1809:15Cafe den Heirweg Anzegem - JS Wervik
509204/11/1809:15JC 't Kringske Menen - Fifta Club Molecule Vichte
509304/11/1809:30Orly Harelbeke - FC Tonneke / De Vlasschuur
509404/11/1809:15VK Heule - FC 't Postje Wielsbeke
509504/11/1809:15FCRW Wymar Oeselgem - SV Kuurne
509604/11/1809:15FC Gavervrienden Deerlijk - FC Den Beer

Competitie - Speeldag 10
510118/11/1809:15Fifta Club Molecule Vichte - Cafe den Heirweg Anzegem
510218/11/1809:30FC Tonneke / De Vlasschuur - JC 't Kringske Menen
510318/11/1809:15FC 't Postje Wielsbeke - Orly Harelbeke
510418/11/1809:15SV Kuurne - VK Heule
510518/11/1809:15FC Den Beer - FCRW Wymar Oeselgem
510618/11/1809:15FC Gavervrienden Deerlijk - JS Wervik

Competitie - Speeldag 11
511125/11/1809:15JS Wervik - Fifta Club Molecule Vichte
511225/11/1809:15Cafe den Heirweg Anzegem - FC Tonneke / De Vlasschuur
511325/11/1809:15JC 't Kringske Menen - FC 't Postje Wielsbeke
511425/11/1809:30Orly Harelbeke - SV Kuurne
511525/11/1809:15VK Heule - FC Den Beer
511625/11/1809:15FCRW Wymar Oeselgem - FC Gavervrienden Deerlijk

Competitie - Speeldag 12
512102/12/1809:15JS Wervik - FCRW Wymar Oeselgem
512202/12/1809:15VK Heule - FC Gavervrienden Deerlijk
512302/12/1809:30Orly Harelbeke - FC Den Beer
512402/12/1809:15JC 't Kringske Menen - SV Kuurne
512502/12/1809:15Cafe den Heirweg Anzegem - FC 't Postje Wielsbeke
512602/12/1809:15Fifta Club Molecule Vichte - FC Tonneke / De Vlasschuur

Competitie - Speeldag 13
513109/12/1809:15FCRW Wymar Oeselgem - VK Heule
513209/12/1809:15FC Gavervrienden Deerlijk - Orly Harelbeke
513309/12/1809:15FC Den Beer - JC 't Kringske Menen
513409/12/1809:15SV Kuurne - Cafe den Heirweg Anzegem
513509/12/1809:15FC 't Postje Wielsbeke - Fifta Club Molecule Vichte
513609/12/1809:30FC Tonneke / De Vlasschuur - JS Wervik

Competitie - Speeldag 14
514113/01/1909:15JS Wervik - VK Heule
514213/01/1909:30Orly Harelbeke - FCRW Wymar Oeselgem
514313/01/1909:15JC 't Kringske Menen - FC Gavervrienden Deerlijk
514413/01/1909:15Cafe den Heirweg Anzegem - FC Den Beer
514513/01/1909:15Fifta Club Molecule Vichte - SV Kuurne
514613/01/1909:30FC Tonneke / De Vlasschuur - FC 't Postje Wielsbeke

Competitie - Speeldag 15
515120/01/1909:15VK Heule - Orly Harelbeke
515220/01/1909:15FCRW Wymar Oeselgem - JC 't Kringske Menen
515320/01/1909:15FC Gavervrienden Deerlijk - Cafe den Heirweg Anzegem
515420/01/1909:15FC Den Beer - Fifta Club Molecule Vichte
515520/01/1909:15SV Kuurne - FC Tonneke / De Vlasschuur
515620/01/1909:15FC 't Postje Wielsbeke - JS Wervik

Competitie - Speeldag 16
516103/02/1909:15JS Wervik - Orly Harelbeke
516203/02/1909:15JC 't Kringske Menen - VK Heule
516303/02/1909:15Cafe den Heirweg Anzegem - FCRW Wymar Oeselgem
516403/02/1909:15Fifta Club Molecule Vichte - FC Gavervrienden Deerlijk
516530/09/1809:30FC Tonneke / De Vlasschuur - FC Den Beer
516603/02/1909:15FC 't Postje Wielsbeke - SV Kuurne

Competitie - Speeldag 17
517110/02/1909:30Orly Harelbeke - JC 't Kringske Menen
517210/02/1909:15VK Heule - Cafe den Heirweg Anzegem
517310/02/1909:15FCRW Wymar Oeselgem - Fifta Club Molecule Vichte
517410/02/1909:15FC Gavervrienden Deerlijk - FC Tonneke / De Vlasschuur
517510/02/1909:15FC Den Beer - FC 't Postje Wielsbeke
517610/02/1909:15SV Kuurne - JS Wervik

Competitie - Speeldag 18
518117/02/1909:15JS Wervik - JC 't Kringske Menen
518217/02/1909:15Cafe den Heirweg Anzegem - Orly Harelbeke
518317/02/1909:15Fifta Club Molecule Vichte - VK Heule
518417/02/1909:30FC Tonneke / De Vlasschuur - FCRW Wymar Oeselgem
518517/02/1909:15FC 't Postje Wielsbeke - FC Gavervrienden Deerlijk
518617/02/1909:15SV Kuurne - FC Den Beer

Competitie - Speeldag 19
519110/03/1909:15JC 't Kringske Menen - Cafe den Heirweg Anzegem
519210/03/1909:30Orly Harelbeke - Fifta Club Molecule Vichte
519310/03/1909:15VK Heule - FC Tonneke / De Vlasschuur
519410/03/1909:15FCRW Wymar Oeselgem - FC 't Postje Wielsbeke
519510/03/1909:15FC Gavervrienden Deerlijk - SV Kuurne
519610/03/1909:15FC Den Beer - JS Wervik

Competitie - Speeldag 20
520117/03/1909:15JS Wervik - Cafe den Heirweg Anzegem
520217/03/1909:15Fifta Club Molecule Vichte - JC 't Kringske Menen
520317/03/1909:30FC Tonneke / De Vlasschuur - Orly Harelbeke
520417/03/1909:15FC 't Postje Wielsbeke - VK Heule
520517/03/1909:15SV Kuurne - FCRW Wymar Oeselgem
520617/03/1909:15FC Den Beer - FC Gavervrienden Deerlijk

Competitie - Speeldag 21
521107/04/1909:15Cafe den Heirweg Anzegem - Fifta Club Molecule Vichte
521207/04/1909:15JC 't Kringske Menen - FC Tonneke / De Vlasschuur
521307/04/1909:30Orly Harelbeke - FC 't Postje Wielsbeke
521407/04/1909:15VK Heule - SV Kuurne
521507/04/1909:15FCRW Wymar Oeselgem - FC Den Beer
521607/04/1909:15JS Wervik - FC Gavervrienden Deerlijk

Competitie - Speeldag 22
522114/04/1909:15Fifta Club Molecule Vichte - JS Wervik
522214/04/1909:30FC Tonneke / De Vlasschuur - Cafe den Heirweg Anzegem
522314/04/1909:15FC 't Postje Wielsbeke - JC 't Kringske Menen
522414/04/1909:15SV Kuurne - Orly Harelbeke
522514/04/1909:15FC Den Beer - VK Heule
522614/04/1909:15FC Gavervrienden Deerlijk - FCRW Wymar Oeselgem

 
 

Voetbal België