Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zaterdag Regionale A

Competitie - Laatst gespeeld
313117/11/1814:30FC Goe Bjin Kuurne 7 - 1 FC Estaminet Kortrijk
313217/11/1814:00FC Sparta den Alfa Wevelgem 2 - 3 DT Katspel Boezinge
313317/11/1816:00De Sportman Wervik 3 - 3 FC Damberd Bavikhove
313417/11/1814:30't Hoekske FC 2 - 3 VC By Blocks Kuurne
313517/11/1814:00KFC Luypaert 4 - 0 De Haerne Club Kortrijk
313617/11/1814:30DeDe Vichte 5 - 3 VC Hert & Ziel Outrijve
313717/11/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk 8 - 1 FC Strand Associates
313817/11/1814:00VC Menen 5 - 0 FC Astrid Kuurne

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 KFC Luypaert131300871639
2 VC Menen131111642134
3 FC De Geverfde Vogel Kortrijk131021752331
4 FC Damberd Bavikhove13832623026
5 De Sportman Wervik13625453523
6 FC Strand Associates13760322821
7 VC By Blocks Kuurne13652565120
8 FC Goe Bjin Kuurne 13553323518
9 FC Sparta den Alfa Wevelgem13571333916
10 FC Astrid Kuurne13472265514
11 De Haerne Club Kortrijk13481294313
12 't Hoekske FC13364324013
13 VC Hert & Ziel Outrijve13382284811
14 DT Katspel Boezinge13274304710
15 DeDe Vichte1329227538
16 FC Estaminet Kortrijk130130101040

Competitie - Volgende speeldag
314124/11/1814:30VC Hert & Ziel Outrijve - FC Sparta den Alfa Wevelgem
314224/11/1814:00VC By Blocks Kuurne - KFC Luypaert
314324/11/1816:00FC Estaminet Kortrijk - DeDe Vichte
314424/11/1814:00De Haerne Club Kortrijk - FC Goe Bjin Kuurne
314524/11/1814:00FC Damberd Bavikhove - 't Hoekske FC
314624/11/1814:00FC Astrid Kuurne - De Sportman Wervik
314724/11/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk - VC Menen
314824/11/1816:30FC Strand Associates - DT Katspel Boezinge

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
301125/08/1816:00VC Hert & Ziel Outrijve 6 - 0 FC Estaminet Kortrijk
301225/08/1814:30't Hoekske FC 5 - 5 VC Menen
301325/08/1814:00KFC Luypaert 8 - 2 FC De Geverfde Vogel Kortrijk
301425/08/1814:30FC Goe Bjin Kuurne 1 - 2 FC Astrid Kuurne
301525/08/1814:30DeDe Vichte 4 - 8 FC Damberd Bavikhove
301625/08/1814:00FC Sparta den Alfa Wevelgem 2 - 10 VC By Blocks Kuurne
301725/08/1815:00DT Katspel Boezinge 3 - 4 De Haerne Club Kortrijk
301825/08/1816:30FC Strand Associates 2 - 3 De Sportman Wervik

Competitie - Speeldag 2
302101/09/1816:00De Sportman Wervik 3 - 3 't Hoekske FC
302201/09/1816:00FC Estaminet Kortrijk 0 - 5 FC Strand Associates
302301/09/1814:00De Haerne Club Kortrijk 0 - 2 VC Hert & Ziel Outrijve
302401/09/1814:00VC By Blocks Kuurne 5 - 4 DT Katspel Boezinge
302501/09/1814:00FC Damberd Bavikhove 4 - 1 FC Sparta den Alfa Wevelgem
302601/09/1814:00FC Astrid Kuurne 3 - 1 DeDe Vichte
302701/09/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk 3 - 4 FC Goe Bjin Kuurne
302801/09/1814:30VC Menen 3 - 6 KFC Luypaert

Competitie - Speeldag 3
303108/09/1814:30VC Hert & Ziel Outrijve 1 - 3 VC By Blocks Kuurne
303208/09/1816:00FC Estaminet Kortrijk 0 - 3 De Haerne Club Kortrijk
303308/09/1814:00KFC Luypaert 10 - 2 De Sportman Wervik
303408/09/1814:30FC Goe Bjin Kuurne 0 - 5 VC Menen
303508/09/1814:30DeDe Vichte 1 - 6 FC De Geverfde Vogel Kortrijk
303608/09/1814:00FC Sparta den Alfa Wevelgem 8 - 1 FC Astrid Kuurne
303708/09/1816:00DT Katspel Boezinge 1 - 4 FC Damberd Bavikhove
303808/09/1816:30FC Strand Associates 5 - 2 't Hoekske FC

Competitie - Speeldag 4
304115/09/1816:00De Sportman Wervik 3 - 3 FC Goe Bjin Kuurne
304215/09/1814:30't Hoekske FC 0 - 6 KFC Luypaert
304315/09/1814:00De Haerne Club Kortrijk 0 - 1 FC Strand Associates
304415/09/1814:00VC By Blocks Kuurne 19 - 1 FC Estaminet Kortrijk
304515/09/1814:00FC Damberd Bavikhove 3 - 2 VC Hert & Ziel Outrijve
304615/09/1814:00FC Astrid Kuurne 1 - 1 DT Katspel Boezinge
304715/09/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk 3 - 0 FC Sparta den Alfa Wevelgem
304815/09/1814:30VC Menen 4 - 2 DeDe Vichte

Competitie - Speeldag 5
305122/09/1814:30VC Hert & Ziel Outrijve 2 - 2 FC Astrid Kuurne
305222/09/1816:00FC Estaminet Kortrijk 0 - 12 FC Damberd Bavikhove
305322/09/1814:00De Haerne Club Kortrijk 4 - 4 VC By Blocks Kuurne
305422/09/1814:30FC Goe Bjin Kuurne 1 - 2 't Hoekske FC
305522/09/1814:30DeDe Vichte 1 - 1 De Sportman Wervik
305622/09/1814:00FC Sparta den Alfa Wevelgem 1 - 3 VC Menen
305722/09/1816:00DT Katspel Boezinge 1 - 6 FC De Geverfde Vogel Kortrijk
305822/09/1816:30FC Strand Associates 2 - 4 KFC Luypaert

Competitie - Speeldag 6
306129/09/1816:00De Sportman Wervik 5 - 1 FC Sparta den Alfa Wevelgem
306229/09/1814:30't Hoekske FC 7 - 2 DeDe Vichte
306329/09/1814:00KFC Luypaert 9 - 2 FC Goe Bjin Kuurne
306429/09/1814:00VC By Blocks Kuurne 1 - 4 FC Strand Associates
306529/09/1814:00FC Damberd Bavikhove 9 - 3 De Haerne Club Kortrijk
306629/09/1814:00FC Astrid Kuurne 7 - 3 FC Estaminet Kortrijk
306729/09/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk 4 - 0 VC Hert & Ziel Outrijve
306829/09/1814:30VC Menen 6 - 1 DT Katspel Boezinge

Competitie - Speeldag 7
307106/10/1814:30VC Hert & Ziel Outrijve 0 - 12 VC Menen
307206/10/1816:00FC Estaminet Kortrijk 1 - 11 FC De Geverfde Vogel Kortrijk
307306/10/1814:00De Haerne Club Kortrijk 3 - 2 FC Astrid Kuurne
307406/10/1814:00VC By Blocks Kuurne 4 - 4 FC Damberd Bavikhove
307506/10/1814:30DeDe Vichte 1 - 7 KFC Luypaert
307606/10/1814:00FC Sparta den Alfa Wevelgem 4 - 3 't Hoekske FC
307706/10/1816:00DT Katspel Boezinge 3 - 4 De Sportman Wervik
307806/10/1816:30FC Strand Associates 1 - 2 FC Goe Bjin Kuurne

Competitie - Speeldag 8
308113/10/1816:00De Sportman Wervik 2 - 2 VC Hert & Ziel Outrijve
308213/10/1814:30't Hoekske FC 1 - 1 DT Katspel Boezinge
308313/10/1814:00KFC Luypaert 2 - 1 FC Sparta den Alfa Wevelgem
308413/10/1814:30FC Goe Bjin Kuurne 4 - 1 DeDe Vichte
308513/10/1814:00FC Damberd Bavikhove 1 - 4 FC Strand Associates
308613/10/1814:00FC Astrid Kuurne 2 - 5 VC By Blocks Kuurne
308713/10/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk 3 - 1 De Haerne Club Kortrijk
308813/10/1814:30VC Menen 9 - 1 FC Estaminet Kortrijk

Competitie - Speeldag 9
309120/10/1814:30VC Hert & Ziel Outrijve 5 - 2 't Hoekske FC
309220/10/1816:00FC Estaminet Kortrijk 2 - 8 De Sportman Wervik
309320/10/1814:00De Haerne Club Kortrijk 2 - 3 VC Menen
309420/10/1814:00VC By Blocks Kuurne 0 - 13 FC De Geverfde Vogel Kortrijk
309520/10/1814:00FC Damberd Bavikhove 8 - 0 FC Astrid Kuurne
309620/10/1814:00FC Sparta den Alfa Wevelgem 1 - 1 FC Goe Bjin Kuurne
309720/10/1816:00DT Katspel Boezinge 0 - 7 KFC Luypaert
309820/10/1816:30FC Strand Associates 1 - 0 DeDe Vichte

Competitie - Speeldag 10
310127/10/1814:30FC Goe Bjin Kuurne 2 - 2 DT Katspel Boezinge
310227/10/1816:00De Sportman Wervik 4 - 3 De Haerne Club Kortrijk
310327/10/1814:30't Hoekske FC 2 - 0 FC Estaminet Kortrijk
310427/10/1814:00KFC Luypaert 5 - 0 VC Hert & Ziel Outrijve
310527/10/1814:30DeDe Vichte 1 - 3 FC Sparta den Alfa Wevelgem
310627/10/1816:30FC Astrid Kuurne 3 - 0 FC Strand Associates
310727/10/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk 5 - 3 FC Damberd Bavikhove
310827/10/1814:30VC Menen 5 - 1 VC By Blocks Kuurne

Competitie - Speeldag 11
311103/11/1814:30VC Hert & Ziel Outrijve 2 - 6 FC Strand Associates
311203/11/1814:00VC By Blocks Kuurne 1 - 3 DeDe Vichte
311303/11/1816:00FC Estaminet Kortrijk 0 - 5 DT Katspel Boezinge
311403/11/1814:00De Haerne Club Kortrijk 3 - 7 FC Sparta den Alfa Wevelgem
311503/11/1814:00FC Damberd Bavikhove 2 - 1 FC Goe Bjin Kuurne
311603/11/1814:00FC Astrid Kuurne 2 - 9 KFC Luypaert
311703/11/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk 2 - 2 't Hoekske FC
311803/11/1814:30VC Menen 2 - 1 De Sportman Wervik

Competitie - Speeldag 12
312110/11/1814:30VC Hert & Ziel Outrijve 3 - 4 FC Goe Bjin Kuurne
312210/11/1814:00VC By Blocks Kuurne 0 - 6 De Sportman Wervik
312310/11/1814:00DT Katspel Boezinge 5 - 5 DeDe Vichte
312410/11/1816:00FC Estaminet Kortrijk 1 - 10 KFC Luypaert
312510/11/1814:00De Haerne Club Kortrijk 3 - 1 't Hoekske FC
312610/11/1816:00FC Damberd Bavikhove 1 - 2 VC Menen
312710/11/1816:30FC Astrid Kuurne 1 - 9 FC De Geverfde Vogel Kortrijk
312810/11/1816:30FC Strand Associates 0 - 2 FC Sparta den Alfa Wevelgem

Competitie - Speeldag 13
313117/11/1814:30FC Goe Bjin Kuurne 7 - 1 FC Estaminet Kortrijk
313217/11/1814:00FC Sparta den Alfa Wevelgem 2 - 3 DT Katspel Boezinge
313317/11/1816:00De Sportman Wervik 3 - 3 FC Damberd Bavikhove
313417/11/1814:30't Hoekske FC 2 - 3 VC By Blocks Kuurne
313517/11/1814:00KFC Luypaert 4 - 0 De Haerne Club Kortrijk
313617/11/1814:30DeDe Vichte 5 - 3 VC Hert & Ziel Outrijve
313717/11/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk 8 - 1 FC Strand Associates
313817/11/1814:00VC Menen 5 - 0 FC Astrid Kuurne

Competitie - Speeldag 14
314124/11/1814:30VC Hert & Ziel Outrijve - FC Sparta den Alfa Wevelgem
314224/11/1814:00VC By Blocks Kuurne - KFC Luypaert
314324/11/1816:00FC Estaminet Kortrijk - DeDe Vichte
314424/11/1814:00De Haerne Club Kortrijk - FC Goe Bjin Kuurne
314524/11/1814:00FC Damberd Bavikhove - 't Hoekske FC
314624/11/1814:00FC Astrid Kuurne - De Sportman Wervik
314724/11/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk - VC Menen
314824/11/1816:30FC Strand Associates - DT Katspel Boezinge

Competitie - Speeldag 15
315101/12/1814:30FC Goe Bjin Kuurne - VC By Blocks Kuurne
315201/12/1814:00FC Sparta den Alfa Wevelgem - FC Estaminet Kortrijk
315301/12/1817:00DT Katspel Boezinge - VC Hert & Ziel Outrijve
315401/12/1816:00De Sportman Wervik - FC De Geverfde Vogel Kortrijk
315501/12/1814:30't Hoekske FC - FC Astrid Kuurne
315601/12/1814:00KFC Luypaert - FC Damberd Bavikhove
315701/12/1814:30DeDe Vichte - De Haerne Club Kortrijk
315801/12/1816:30FC Strand Associates - VC Menen

Competitie - Speeldag 16
316108/12/1816:00FC Estaminet Kortrijk - VC Hert & Ziel Outrijve
316208/12/1814:30VC Menen - 't Hoekske FC
316308/12/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk - KFC Luypaert
316408/12/1816:30FC Astrid Kuurne - FC Goe Bjin Kuurne
316508/12/1814:00FC Damberd Bavikhove - DeDe Vichte
316608/12/1814:00VC By Blocks Kuurne - FC Sparta den Alfa Wevelgem
316708/12/1814:00De Haerne Club Kortrijk - DT Katspel Boezinge
316808/12/1816:00De Sportman Wervik - FC Strand Associates

Competitie - Speeldag 17
317115/12/1814:30't Hoekske FC - De Sportman Wervik
317215/12/1816:30FC Strand Associates - FC Estaminet Kortrijk
317315/12/1814:30VC Hert & Ziel Outrijve - De Haerne Club Kortrijk
317415/12/1817:00DT Katspel Boezinge - VC By Blocks Kuurne
317515/12/1814:00FC Sparta den Alfa Wevelgem - FC Damberd Bavikhove
317615/12/1814:30DeDe Vichte - FC Astrid Kuurne
317715/12/1814:30FC Goe Bjin Kuurne - FC De Geverfde Vogel Kortrijk
317815/12/1814:00KFC Luypaert - VC Menen

Competitie - Speeldag 18
318105/01/1814:00VC By Blocks Kuurne - VC Hert & Ziel Outrijve
318205/01/1814:00De Haerne Club Kortrijk - FC Estaminet Kortrijk
318305/01/1816:00De Sportman Wervik - KFC Luypaert
318405/01/1814:30VC Menen - FC Goe Bjin Kuurne
318505/01/1815:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk - DeDe Vichte
318605/01/1814:00FC Astrid Kuurne - FC Sparta den Alfa Wevelgem
318705/01/1814:00FC Damberd Bavikhove - DT Katspel Boezinge
318805/01/1814:30't Hoekske FC - FC Strand Associates

Competitie - Speeldag 19
319112/01/1914:30FC Goe Bjin Kuurne - De Sportman Wervik
319212/01/1914:00KFC Luypaert - 't Hoekske FC
319312/01/1916:30FC Strand Associates - De Haerne Club Kortrijk
319412/01/1916:00FC Estaminet Kortrijk - VC By Blocks Kuurne
319512/01/1914:30VC Hert & Ziel Outrijve - FC Damberd Bavikhove
319612/01/1917:00DT Katspel Boezinge - FC Astrid Kuurne
319712/01/1914:00FC Sparta den Alfa Wevelgem - FC De Geverfde Vogel Kortrijk
319812/01/1914:30DeDe Vichte - VC Menen

Competitie - Speeldag 20
320119/01/1914:00FC Astrid Kuurne - VC Hert & Ziel Outrijve
320219/01/1914:00FC Damberd Bavikhove - FC Estaminet Kortrijk
320319/01/1914:00VC By Blocks Kuurne - De Haerne Club Kortrijk
320419/01/1914:30't Hoekske FC - FC Goe Bjin Kuurne
320519/01/1916:00De Sportman Wervik - DeDe Vichte
320619/01/1914:30VC Menen - FC Sparta den Alfa Wevelgem
320719/01/1915:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk - DT Katspel Boezinge
320819/01/1914:00KFC Luypaert - FC Strand Associates

Competitie - Speeldag 21
321102/02/1914:00FC Sparta den Alfa Wevelgem - De Sportman Wervik
321202/02/1914:30DeDe Vichte - 't Hoekske FC
321302/02/1914:30FC Goe Bjin Kuurne - KFC Luypaert
321402/02/1916:30FC Strand Associates - VC By Blocks Kuurne
321502/02/1914:00De Haerne Club Kortrijk - FC Damberd Bavikhove
321602/02/1916:00FC Estaminet Kortrijk - FC Astrid Kuurne
321702/02/1914:30VC Hert & Ziel Outrijve - FC De Geverfde Vogel Kortrijk
321802/02/1917:00DT Katspel Boezinge - VC Menen

Competitie - Speeldag 22
322109/02/1914:30VC Menen - VC Hert & Ziel Outrijve
322209/02/1915:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk - FC Estaminet Kortrijk
322309/02/1914:00FC Astrid Kuurne - De Haerne Club Kortrijk
322409/02/1914:00FC Damberd Bavikhove - VC By Blocks Kuurne
322509/02/1914:00KFC Luypaert - DeDe Vichte
322609/02/1914:30't Hoekske FC - FC Sparta den Alfa Wevelgem
322709/02/1916:00De Sportman Wervik - DT Katspel Boezinge
322809/02/1914:30FC Goe Bjin Kuurne - FC Strand Associates

Competitie - Speeldag 23
323116/02/1914:30VC Hert & Ziel Outrijve - De Sportman Wervik
323216/02/1917:00DT Katspel Boezinge - 't Hoekske FC
323316/02/1914:00FC Sparta den Alfa Wevelgem - KFC Luypaert
323416/02/1914:30DeDe Vichte - FC Goe Bjin Kuurne
323516/02/1916:30FC Strand Associates - FC Damberd Bavikhove
323616/02/1914:00VC By Blocks Kuurne - FC Astrid Kuurne
323716/02/1914:00De Haerne Club Kortrijk - FC De Geverfde Vogel Kortrijk
323816/02/1916:00FC Estaminet Kortrijk - VC Menen

Competitie - Speeldag 24
324102/03/1914:30't Hoekske FC - VC Hert & Ziel Outrijve
324202/03/1916:00De Sportman Wervik - FC Estaminet Kortrijk
324302/03/1914:30VC Menen - De Haerne Club Kortrijk
324402/03/1915:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk - VC By Blocks Kuurne
324502/03/1914:00FC Astrid Kuurne - FC Damberd Bavikhove
324602/03/1914:30FC Goe Bjin Kuurne - FC Sparta den Alfa Wevelgem
324702/03/1914:00KFC Luypaert - DT Katspel Boezinge
324802/03/1914:30DeDe Vichte - FC Strand Associates

Competitie - Speeldag 25
325109/03/1917:00DT Katspel Boezinge - FC Goe Bjin Kuurne
325209/03/1914:00De Haerne Club Kortrijk - De Sportman Wervik
325309/03/1916:00FC Estaminet Kortrijk - 't Hoekske FC
325409/03/1914:30VC Hert & Ziel Outrijve - KFC Luypaert
325509/03/1914:00FC Sparta den Alfa Wevelgem - DeDe Vichte
325609/03/1916:30FC Strand Associates - FC Astrid Kuurne
325709/03/1914:00FC Damberd Bavikhove - FC De Geverfde Vogel Kortrijk
325809/03/1914:00VC By Blocks Kuurne - VC Menen

Competitie - Speeldag 26
326116/03/1916:30FC Strand Associates - VC Hert & Ziel Outrijve
326216/03/1914:30DeDe Vichte - VC By Blocks Kuurne
326316/03/1917:00DT Katspel Boezinge - FC Estaminet Kortrijk
326416/03/1914:00FC Sparta den Alfa Wevelgem - De Haerne Club Kortrijk
326516/03/1914:30FC Goe Bjin Kuurne - FC Damberd Bavikhove
326616/03/1914:00KFC Luypaert - FC Astrid Kuurne
326716/03/1914:30't Hoekske FC - FC De Geverfde Vogel Kortrijk
326816/03/1916:00De Sportman Wervik - VC Menen

Competitie - Speeldag 27
327123/03/1914:30FC Goe Bjin Kuurne - VC Hert & Ziel Outrijve
327223/03/1916:00De Sportman Wervik - VC By Blocks Kuurne
327323/03/1914:30DeDe Vichte - DT Katspel Boezinge
327423/03/1914:00KFC Luypaert - FC Estaminet Kortrijk
327523/03/1914:30't Hoekske FC - De Haerne Club Kortrijk
327623/03/1914:30VC Menen - FC Damberd Bavikhove
327723/03/1915:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk - FC Astrid Kuurne
327823/03/1914:00FC Sparta den Alfa Wevelgem - FC Strand Associates

Competitie - Speeldag 28
328130/03/1916:00FC Estaminet Kortrijk - FC Goe Bjin Kuurne
328230/03/1917:00DT Katspel Boezinge - FC Sparta den Alfa Wevelgem
328330/03/1914:00FC Damberd Bavikhove - De Sportman Wervik
328430/03/1914:00VC By Blocks Kuurne - 't Hoekske FC
328530/03/1914:00De Haerne Club Kortrijk - KFC Luypaert
328630/03/1914:30VC Hert & Ziel Outrijve - DeDe Vichte
328730/03/1916:30FC Strand Associates - FC De Geverfde Vogel Kortrijk
328830/03/1914:00FC Astrid Kuurne - VC Menen

Competitie - Speeldag 29
329106/04/1914:00FC Sparta den Alfa Wevelgem - VC Hert & Ziel Outrijve
329206/04/1914:00KFC Luypaert - VC By Blocks Kuurne
329306/04/1914:30DeDe Vichte - FC Estaminet Kortrijk
329406/04/1914:30FC Goe Bjin Kuurne - De Haerne Club Kortrijk
329506/04/1914:30't Hoekske FC - FC Damberd Bavikhove
329606/04/1916:00De Sportman Wervik - FC Astrid Kuurne
329706/04/1914:30VC Menen - FC De Geverfde Vogel Kortrijk
329806/04/1917:00DT Katspel Boezinge - FC Strand Associates

Competitie - Speeldag 30
330127/04/1914:00VC By Blocks Kuurne - FC Goe Bjin Kuurne
330227/04/1916:00FC Estaminet Kortrijk - FC Sparta den Alfa Wevelgem
330327/04/1914:30VC Hert & Ziel Outrijve - DT Katspel Boezinge
330427/04/1915:00FC De Geverfde Vogel Kortrijk - De Sportman Wervik
330527/04/1914:00FC Astrid Kuurne - 't Hoekske FC
330627/04/1914:00FC Damberd Bavikhove - KFC Luypaert
330727/04/1914:00De Haerne Club Kortrijk - DeDe Vichte
330827/04/1914:30VC Menen - FC Strand Associates

 
 

Voetbal België

18 november 2018