Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zaterdag Regionale B

Competitie - Laatst gespeeld
412117/11/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. 3 - 4 Taverne Palace Deinze
412217/11/1814:30SV Sletsen Deinze 1 - 2 FC St Martinus Oudenaarde
412317/11/1800:00Sporting Grammene - BYE
412417/11/1814:30Zultse Leieshotters 7 - 2 FC Chalet Radar
412517/11/1815:00VC Fazantenhof Asper 5 - 2 Donky's Deinze
412617/11/1800:00BYE - SEV 92 St Eloois-Vijve
412717/11/1814:30Oostrozebeke FC 4 - 1 Het Kippenhof

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 SEV 92 St Eloois-Vijve10712331523
2 Oostrozebeke FC10721342022
3 VC Fazantenhof Asper10730342621
4 Donky's Deinze10532342917
5 FC De Zandvlooi Kruish.11542402817
6 SV Sletsen Deinze11542393417
7 Het Kippenhof10433291915
8 FC St Martinus Oudenaarde10451242713
9 Taverne Palace Deinze10361172410
10 Sporting Grammene10361253710
11 Zultse Leieshotters 1037035409
12 FC Chalet Radar1009111561

Competitie - Volgende speeldag

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
401101/09/1814:30Taverne Palace Deinze 4 - 6 SV Sletsen Deinze
401201/09/1800:00FC St Martinus Oudenaarde - BYE
401301/09/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. 7 - 1 Donky's Deinze
401401/09/1815:00VC Fazantenhof Asper 8 - 3 FC Chalet Radar
401501/09/1814:30Sporting Grammene 2 - 2 Het Kippenhof
401601/09/1814:30Oostrozebeke FC 7 - 4 SEV 92 St Eloois-Vijve
401701/09/1800:00Zultse Leieshotters - BYE

Competitie - Speeldag 2
402108/09/1800:00BYE - Taverne Palace Deinze
402208/09/1814:30SV Sletsen Deinze 1 - 6 Zultse Leieshotters
402308/09/1814:30Donky's Deinze 2 - 2 FC St Martinus Oudenaarde
402408/09/1814:00Het Kippenhof 0 - 3 FC De Zandvlooi Kruish.
402508/09/1815:00FC Chalet Radar 1 - 5 Sporting Grammene
402608/09/1816:30SEV 92 St Eloois-Vijve 3 - 1 VC Fazantenhof Asper
402708/09/1800:00BYE - Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 3
403115/09/1813:00Taverne Palace Deinze 2 - 3 Donky's Deinze
403215/09/1800:00BYE - SV Sletsen Deinze
403315/09/1815:00FC St Martinus Oudenaarde 1 - 5 Het Kippenhof
403415/09/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. 2 - 0 FC Chalet Radar
403515/09/1814:30Sporting Grammene 2 - 7 SEV 92 St Eloois-Vijve
403615/09/1800:00VC Fazantenhof Asper - BYE
403715/09/1814:30Oostrozebeke FC 6 - 2 Zultse Leieshotters

Competitie - Speeldag 4
404122/09/1814:00Het Kippenhof 5 - 1 Taverne Palace Deinze
404222/09/1814:30SV Sletsen Deinze 2 - 4 Oostrozebeke FC
404322/09/1815:00FC Chalet Radar 2 - 7 FC St Martinus Oudenaarde
404422/09/1800:00Donky's Deinze - BYE
404522/09/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve 2 - 0 FC De Zandvlooi Kruish.
404622/09/1800:00BYE - Sporting Grammene
404722/09/1814:30Zultse Leieshotters 2 - 3 VC Fazantenhof Asper

Competitie - Speeldag 5
405129/09/1814:30Taverne Palace Deinze 1 - 1 FC Chalet Radar
405229/09/1814:30Donky's Deinze 6 - 3 SV Sletsen Deinze
405329/09/1815:00FC St Martinus Oudenaarde 0 - 2 SEV 92 St Eloois-Vijve
405429/09/1800:00BYE - Het Kippenhof
405529/09/1800:00FC De Zandvlooi Kruish. - BYE
405629/09/1814:30Sporting Grammene 3 - 1 Zultse Leieshotters
405729/09/1815:00VC Fazantenhof Asper 2 - 4 Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 6
406106/10/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve 2 - 0 Taverne Palace Deinze
406206/10/1814:30SV Sletsen Deinze 6 - 0 VC Fazantenhof Asper
406306/10/1800:00BYE - FC St Martinus Oudenaarde
406406/10/1800:00FC Chalet Radar - BYE
406506/10/1814:30Zultse Leieshotters 5 - 9 FC De Zandvlooi Kruish.
406606/10/1814:30Oostrozebeke FC 6 - 1 Sporting Grammene
406706/10/1814:00Het Kippenhof 2 - 2 Donky's Deinze

Competitie - Speeldag 7
407113/10/1800:00Taverne Palace Deinze - BYE
407213/10/1814:00Het Kippenhof 1 - 2 SV Sletsen Deinze
407313/10/1815:00FC St Martinus Oudenaarde 2 - 4 Zultse Leieshotters
407413/10/1800:00BYE - SEV 92 St Eloois-Vijve
407513/10/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. 1 - 1 Oostrozebeke FC
407613/10/1814:30Donky's Deinze 7 - 0 FC Chalet Radar
407713/10/1814:30Sporting Grammene 3 - 4 VC Fazantenhof Asper

Competitie - Speeldag 8
408120/10/1814:30Zultse Leieshotters 1 - 3 Taverne Palace Deinze
408220/10/1814:30SV Sletsen Deinze 5 - 3 Sporting Grammene
408320/10/1814:30Oostrozebeke FC 0 - 2 FC St Martinus Oudenaarde
408420/10/1800:00BYE - BYE
408520/10/1816:00VC Fazantenhof Asper 6 - 2 FC De Zandvlooi Kruish.
408620/10/1815:00FC Chalet Radar 0 - 7 Het Kippenhof
408720/10/1816:30SEV 92 St Eloois-Vijve 3 - 0 Donky's Deinze

Competitie - Speeldag 9
409127/10/1814:30Taverne Palace Deinze 0 - 1 Oostrozebeke FC
409227/10/1815:00FC Chalet Radar 1 - 6 SV Sletsen Deinze
409327/10/1815:00FC St Martinus Oudenaarde 1 - 4 VC Fazantenhof Asper
409427/10/1800:00BYE - Zultse Leieshotters
409527/10/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. 6 - 1 Sporting Grammene
409627/10/1800:00Donky's Deinze - BYE
409727/10/1814:00Het Kippenhof 1 - 1 SEV 92 St Eloois-Vijve

Competitie - Speeldag 10
410103/11/1815:00VC Fazantenhof Asper 1 - 0 Taverne Palace Deinze
410203/11/1814:30SV Sletsen Deinze 4 - 4 FC De Zandvlooi Kruish.
410303/11/1814:30Sporting Grammene 4 - 3 FC St Martinus Oudenaarde
410403/11/1800:00Oostrozebeke FC - BYE
410503/11/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve 6 - 1 FC Chalet Radar
410603/11/1814:30Zultse Leieshotters 4 - 6 Donky's Deinze
410703/11/1800:00BYE - Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 11
411110/11/1814:30Taverne Palace Deinze 2 - 1 Sporting Grammene
411210/11/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve 3 - 3 SV Sletsen Deinze
411310/11/1814:30FC St Martinus Oudenaarde 4 - 3 FC De Zandvlooi Kruish.
411410/11/1800:00BYE - VC Fazantenhof Asper
411510/11/1800:00FC Chalet Radar - BYE
411610/11/1814:30Donky's Deinze 5 - 1 Oostrozebeke FC
411710/11/1814:00Het Kippenhof 5 - 3 Zultse Leieshotters

Competitie - Speeldag 12
412117/11/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. 3 - 4 Taverne Palace Deinze
412217/11/1814:30SV Sletsen Deinze 1 - 2 FC St Martinus Oudenaarde
412317/11/1800:00Sporting Grammene - BYE
412417/11/1814:30Zultse Leieshotters 7 - 2 FC Chalet Radar
412517/11/1815:00VC Fazantenhof Asper 5 - 2 Donky's Deinze
412617/11/1800:00BYE - SEV 92 St Eloois-Vijve
412717/11/1814:30Oostrozebeke FC 4 - 1 Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 13
413101/12/1814:30Taverne Palace Deinze - FC St Martinus Oudenaarde
413201/12/1800:00BYE - SV Sletsen Deinze
413301/12/1800:00BYE - FC De Zandvlooi Kruish.
413401/12/1814:30FC Chalet Radar - Oostrozebeke FC
413501/12/1814:30Donky's Deinze - Sporting Grammene
413601/12/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - Zultse Leieshotters
413701/12/1814:00Het Kippenhof - VC Fazantenhof Asper

Competitie - Speeldag 14
414108/12/1814:30SV Sletsen Deinze - Taverne Palace Deinze
414208/12/1800:00BYE - FC St Martinus Oudenaarde
414308/12/1814:30Donky's Deinze - FC De Zandvlooi Kruish.
414408/12/1814:30FC Chalet Radar - VC Fazantenhof Asper
414508/12/1814:00Het Kippenhof - Sporting Grammene
414608/12/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - Oostrozebeke FC
414708/12/1800:00BYE - Zultse Leieshotters

Competitie - Speeldag 15
415115/12/1800:00Taverne Palace Deinze - BYE
415215/12/1814:30Zultse Leieshotters - SV Sletsen Deinze
415315/12/1814:30FC St Martinus Oudenaarde - Donky's Deinze
415415/12/1814:30FC De Zandvlooi Kruish. - Het Kippenhof
415515/12/1814:30Sporting Grammene - FC Chalet Radar
415615/12/1815:00VC Fazantenhof Asper - SEV 92 St Eloois-Vijve
415715/12/1800:00Oostrozebeke FC - BYE

Competitie - Speeldag 16
416112/01/1914:30Donky's Deinze - Taverne Palace Deinze
416212/01/1900:00SV Sletsen Deinze - BYE
416312/01/1914:00Het Kippenhof - FC St Martinus Oudenaarde
416412/01/1914:30FC Chalet Radar - FC De Zandvlooi Kruish.
416512/01/1914:30SEV 92 St Eloois-Vijve - Sporting Grammene
416612/01/1900:00BYE - VC Fazantenhof Asper
416712/01/1914:30Zultse Leieshotters - Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 17
417119/01/1914:30Taverne Palace Deinze - Het Kippenhof
417219/01/1900:00Oostrozebeke FC - SV Sletsen Deinze
417319/01/1914:30FC St Martinus Oudenaarde - FC Chalet Radar
417419/01/1916:00BYE - Donky's Deinze
417519/01/1914:30FC De Zandvlooi Kruish. - SEV 92 St Eloois-Vijve
417619/01/1900:00Sporting Grammene - BYE
417719/01/1915:00VC Fazantenhof Asper - Zultse Leieshotters

Competitie - Speeldag 18
418102/02/1915:00FC Chalet Radar - Taverne Palace Deinze
418202/02/1914:30SV Sletsen Deinze - Donky's Deinze
418302/02/1914:30SEV 92 St Eloois-Vijve - FC St Martinus Oudenaarde
418402/02/1900:00Het Kippenhof - BYE
418502/02/1900:00BYE - FC De Zandvlooi Kruish.
418602/02/1914:30Zultse Leieshotters - Sporting Grammene
418702/02/1914:30Oostrozebeke FC - VC Fazantenhof Asper

Competitie - Speeldag 19
419109/02/1914:30Taverne Palace Deinze - SEV 92 St Eloois-Vijve
419209/02/1915:00VC Fazantenhof Asper - SV Sletsen Deinze
419309/02/1900:00FC St Martinus Oudenaarde - BYE
419409/02/1900:00BYE - FC Chalet Radar
419509/02/1915:00FC De Zandvlooi Kruish. - Zultse Leieshotters
419609/02/1914:30Sporting Grammene - Oostrozebeke FC
419709/02/1914:30Donky's Deinze - Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 20
420116/02/1900:00BYE - Taverne Palace Deinze
420216/02/1914:30SV Sletsen Deinze - Het Kippenhof
420316/02/1914:30Zultse Leieshotters - FC St Martinus Oudenaarde
420416/02/1900:00SEV 92 St Eloois-Vijve - BYE
420516/02/1914:30Oostrozebeke FC - FC De Zandvlooi Kruish.
420616/02/1915:00FC Chalet Radar - Donky's Deinze
420716/02/1915:00VC Fazantenhof Asper - Sporting Grammene

Competitie - Speeldag 21
421102/03/1914:30Taverne Palace Deinze - Zultse Leieshotters
421202/03/1914:30Sporting Grammene - SV Sletsen Deinze
421302/03/1914:30FC St Martinus Oudenaarde - Oostrozebeke FC
421402/03/1900:00BYE - BYE
421502/03/1915:00FC De Zandvlooi Kruish. - VC Fazantenhof Asper
421602/03/1914:00Het Kippenhof - FC Chalet Radar
421702/03/1914:30Donky's Deinze - SEV 92 St Eloois-Vijve

Competitie - Speeldag 22
422109/03/1914:30Oostrozebeke FC - Taverne Palace Deinze
422209/03/1914:30SV Sletsen Deinze - FC Chalet Radar
422309/03/1915:00VC Fazantenhof Asper - FC St Martinus Oudenaarde
422409/03/1900:00Zultse Leieshotters - BYE
422509/03/1914:30Sporting Grammene - FC De Zandvlooi Kruish.
422609/03/1900:00BYE - Donky's Deinze
422709/03/1914:30SEV 92 St Eloois-Vijve - Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 23
423116/03/1914:30Taverne Palace Deinze - VC Fazantenhof Asper
423216/03/1915:00FC De Zandvlooi Kruish. - SV Sletsen Deinze
423316/03/1914:30FC St Martinus Oudenaarde - Sporting Grammene
423416/03/1900:00BYE - Oostrozebeke FC
423516/03/1915:00FC Chalet Radar - SEV 92 St Eloois-Vijve
423616/03/1914:30Donky's Deinze - Zultse Leieshotters
423716/03/1900:00Het Kippenhof - BYE

Competitie - Speeldag 24
424130/03/1914:30Sporting Grammene - Taverne Palace Deinze
424230/03/1914:30SV Sletsen Deinze - SEV 92 St Eloois-Vijve
424330/03/1915:00FC De Zandvlooi Kruish. - FC St Martinus Oudenaarde
424430/03/1900:00VC Fazantenhof Asper - BYE
424530/03/1900:00BYE - FC Chalet Radar
424630/03/1914:30Oostrozebeke FC - Donky's Deinze
424730/03/1914:30Zultse Leieshotters - Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 25
425106/04/1914:30Taverne Palace Deinze - FC De Zandvlooi Kruish.
425206/04/1915:00FC St Martinus Oudenaarde - SV Sletsen Deinze
425306/04/1900:00BYE - Sporting Grammene
425406/04/1915:00FC Chalet Radar - Zultse Leieshotters
425506/04/1914:30Donky's Deinze - VC Fazantenhof Asper
425606/04/1900:00SEV 92 St Eloois-Vijve - BYE
425706/04/1914:00Het Kippenhof - Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 26
426127/04/1915:00FC St Martinus Oudenaarde - Taverne Palace Deinze
426227/04/1900:00SV Sletsen Deinze - BYE
426327/04/1900:00FC De Zandvlooi Kruish. - BYE
426427/04/1914:30Oostrozebeke FC - FC Chalet Radar
426527/04/1914:30Sporting Grammene - Donky's Deinze
426627/04/1914:30Zultse Leieshotters - SEV 92 St Eloois-Vijve
426727/04/1915:00VC Fazantenhof Asper - Het Kippenhof

 
 

Voetbal België

18 november 2018