Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zaterdag Regionale B

Competitie - Laatst gespeeld
401101/09/1814:30Taverne Palace Deinze - SV Sletsen Deinze
401201/09/1815:00FC St Martinus Oudenaarde - KFC Den Buro Heule
401301/09/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. - Donky's Deinze
401401/09/1815:00VC Fazantenhof Asper - FC Chalet Radar
401501/09/1814:30Sporting Grammene - Het Kippenhof
401601/09/1814:30Oostrozebeke FC - SEV 92 St Eloois-Vijve
401701/09/1800:00Zultse Leieshotters - BYE

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 Oostrozebeke FC0000000
2 KFC Den Buro Heule0000000
3 VC Fazantenhof Asper0000000
4 Taverne Palace Deinze0000000
5 Sporting Grammene0000000
6 Het Kippenhof0000000
7 Zultse Leieshotters 0000000
8 SV Sletsen Deinze0000000
9 FC Chalet Radar0000000
10 FC De Zandvlooi Kruish.0000000
11 SEV 92 St Eloois-Vijve0000000
12 FC St Martinus Oudenaarde0000000
13 Donky's Deinze0000000

Competitie - Volgende speeldag
402108/09/1816:00KFC Den Buro Heule - Taverne Palace Deinze
402208/09/1814:30SV Sletsen Deinze - Zultse Leieshotters
402308/09/1814:30Donky's Deinze - FC St Martinus Oudenaarde
402408/09/1814:00Het Kippenhof - FC De Zandvlooi Kruish.
402508/09/1814:30FC Chalet Radar - Sporting Grammene
402608/09/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - VC Fazantenhof Asper
402708/09/1800:00BYE - Oostrozebeke FC

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
401101/09/1814:30Taverne Palace Deinze - SV Sletsen Deinze
401201/09/1815:00FC St Martinus Oudenaarde - KFC Den Buro Heule
401301/09/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. - Donky's Deinze
401401/09/1815:00VC Fazantenhof Asper - FC Chalet Radar
401501/09/1814:30Sporting Grammene - Het Kippenhof
401601/09/1814:30Oostrozebeke FC - SEV 92 St Eloois-Vijve
401701/09/1800:00Zultse Leieshotters - BYE

Competitie - Speeldag 2
402108/09/1816:00KFC Den Buro Heule - Taverne Palace Deinze
402208/09/1814:30SV Sletsen Deinze - Zultse Leieshotters
402308/09/1814:30Donky's Deinze - FC St Martinus Oudenaarde
402408/09/1814:00Het Kippenhof - FC De Zandvlooi Kruish.
402508/09/1814:30FC Chalet Radar - Sporting Grammene
402608/09/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - VC Fazantenhof Asper
402708/09/1800:00BYE - Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 3
403115/09/1814:30Taverne Palace Deinze - Donky's Deinze
403215/09/1816:00KFC Den Buro Heule - SV Sletsen Deinze
403315/09/1815:00FC St Martinus Oudenaarde - Het Kippenhof
403415/09/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. - FC Chalet Radar
403515/09/1814:30Sporting Grammene - SEV 92 St Eloois-Vijve
403615/09/1800:00VC Fazantenhof Asper - BYE
403715/09/1814:30Oostrozebeke FC - Zultse Leieshotters

Competitie - Speeldag 4
404122/09/1814:00Het Kippenhof - Taverne Palace Deinze
404222/09/1814:30SV Sletsen Deinze - Oostrozebeke FC
404322/09/1814:30FC Chalet Radar - FC St Martinus Oudenaarde
404422/09/1814:30Donky's Deinze - KFC Den Buro Heule
404522/09/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - FC De Zandvlooi Kruish.
404622/09/1800:00BYE - Sporting Grammene
404722/09/1814:30Zultse Leieshotters - VC Fazantenhof Asper

Competitie - Speeldag 5
405129/09/1814:30Taverne Palace Deinze - FC Chalet Radar
405229/09/1814:30Donky's Deinze - SV Sletsen Deinze
405329/09/1815:00FC St Martinus Oudenaarde - SEV 92 St Eloois-Vijve
405429/09/1816:00KFC Den Buro Heule - Het Kippenhof
405529/09/1800:00FC De Zandvlooi Kruish. - BYE
405629/09/1814:30Sporting Grammene - Zultse Leieshotters
405729/09/1815:00VC Fazantenhof Asper - Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 6
406106/10/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - Taverne Palace Deinze
406206/10/1814:30SV Sletsen Deinze - VC Fazantenhof Asper
406306/10/1800:00BYE - FC St Martinus Oudenaarde
406406/10/1814:30FC Chalet Radar - KFC Den Buro Heule
406506/10/1814:30Zultse Leieshotters - FC De Zandvlooi Kruish.
406606/10/1814:30Oostrozebeke FC - Sporting Grammene
406706/10/1814:00Het Kippenhof - Donky's Deinze

Competitie - Speeldag 7
407113/10/1800:00Taverne Palace Deinze - BYE
407213/10/1814:00Het Kippenhof - SV Sletsen Deinze
407313/10/1815:00FC St Martinus Oudenaarde - Zultse Leieshotters
407413/10/1816:00KFC Den Buro Heule - SEV 92 St Eloois-Vijve
407513/10/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. - Oostrozebeke FC
407613/10/1814:30Donky's Deinze - FC Chalet Radar
407713/10/1814:30Sporting Grammene - VC Fazantenhof Asper

Competitie - Speeldag 8
408120/10/1814:30Zultse Leieshotters - Taverne Palace Deinze
408220/10/1814:30SV Sletsen Deinze - Sporting Grammene
408320/10/1814:30Oostrozebeke FC - FC St Martinus Oudenaarde
408420/10/1800:00BYE - KFC Den Buro Heule
408520/10/1815:00VC Fazantenhof Asper - FC De Zandvlooi Kruish.
408620/10/1814:30FC Chalet Radar - Het Kippenhof
408720/10/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - Donky's Deinze

Competitie - Speeldag 9
409127/10/1814:30Taverne Palace Deinze - Oostrozebeke FC
409227/10/1815:00FC Chalet Radar - SV Sletsen Deinze
409327/10/1815:00FC St Martinus Oudenaarde - VC Fazantenhof Asper
409427/10/1816:00KFC Den Buro Heule - Zultse Leieshotters
409527/10/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. - Sporting Grammene
409627/10/1800:00Donky's Deinze - BYE
409727/10/1814:00Het Kippenhof - SEV 92 St Eloois-Vijve

Competitie - Speeldag 10
410103/11/1815:00VC Fazantenhof Asper - Taverne Palace Deinze
410203/11/1814:30SV Sletsen Deinze - FC De Zandvlooi Kruish.
410303/11/1814:30Sporting Grammene - FC St Martinus Oudenaarde
410403/11/1814:30Oostrozebeke FC - KFC Den Buro Heule
410503/11/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - FC Chalet Radar
410603/11/1814:30Zultse Leieshotters - Donky's Deinze
410703/11/1800:00BYE - Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 11
411110/11/1814:30Taverne Palace Deinze - Sporting Grammene
411210/11/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - SV Sletsen Deinze
411310/11/1815:00FC St Martinus Oudenaarde - FC De Zandvlooi Kruish.
411410/11/1816:00KFC Den Buro Heule - VC Fazantenhof Asper
411510/11/1800:00FC Chalet Radar - BYE
411610/11/1814:30Donky's Deinze - Oostrozebeke FC
411710/11/1814:00Het Kippenhof - Zultse Leieshotters

Competitie - Speeldag 12
412117/11/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. - Taverne Palace Deinze
412217/11/1814:30SV Sletsen Deinze - FC St Martinus Oudenaarde
412317/11/1814:30Sporting Grammene - KFC Den Buro Heule
412417/11/1814:30Zultse Leieshotters - FC Chalet Radar
412517/11/1815:00VC Fazantenhof Asper - Donky's Deinze
412617/11/1800:00BYE - SEV 92 St Eloois-Vijve
412717/11/1814:30Oostrozebeke FC - Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 13
413101/12/1814:30Taverne Palace Deinze - FC St Martinus Oudenaarde
413201/12/1800:00BYE - SV Sletsen Deinze
413301/12/1816:00KFC Den Buro Heule - FC De Zandvlooi Kruish.
413401/12/1815:00FC Chalet Radar - Oostrozebeke FC
413501/12/1814:30Donky's Deinze - Sporting Grammene
413601/12/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - Zultse Leieshotters
413701/12/1814:00Het Kippenhof - VC Fazantenhof Asper

Competitie - Speeldag 14
414108/12/1814:30SV Sletsen Deinze - Taverne Palace Deinze
414208/12/1816:00KFC Den Buro Heule - FC St Martinus Oudenaarde
414308/12/1814:30Donky's Deinze - FC De Zandvlooi Kruish.
414408/12/1815:00FC Chalet Radar - VC Fazantenhof Asper
414508/12/1814:00Het Kippenhof - Sporting Grammene
414608/12/1814:30SEV 92 St Eloois-Vijve - Oostrozebeke FC
414708/12/1800:00BYE - Zultse Leieshotters

Competitie - Speeldag 15
415115/12/1814:30Taverne Palace Deinze - KFC Den Buro Heule
415215/12/1814:30Zultse Leieshotters - SV Sletsen Deinze
415315/12/1815:00FC St Martinus Oudenaarde - Donky's Deinze
415415/12/1815:00FC De Zandvlooi Kruish. - Het Kippenhof
415515/12/1814:30Sporting Grammene - FC Chalet Radar
415615/12/1815:00VC Fazantenhof Asper - SEV 92 St Eloois-Vijve
415715/12/1800:00Oostrozebeke FC - BYE

Competitie - Speeldag 16
416112/01/1914:30Donky's Deinze - Taverne Palace Deinze
416212/01/1914:30SV Sletsen Deinze - KFC Den Buro Heule
416312/01/1914:00Het Kippenhof - FC St Martinus Oudenaarde
416412/01/1915:00FC Chalet Radar - FC De Zandvlooi Kruish.
416512/01/1914:30SEV 92 St Eloois-Vijve - Sporting Grammene
416612/01/1900:00BYE - VC Fazantenhof Asper
416712/01/1914:30Zultse Leieshotters - Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 17
417119/01/1914:30Taverne Palace Deinze - Het Kippenhof
417219/01/1914:30Oostrozebeke FC - SV Sletsen Deinze
417319/01/1915:00FC St Martinus Oudenaarde - FC Chalet Radar
417419/01/1916:00KFC Den Buro Heule - Donky's Deinze
417519/01/1915:00FC De Zandvlooi Kruish. - SEV 92 St Eloois-Vijve
417619/01/1900:00Sporting Grammene - BYE
417719/01/1915:00VC Fazantenhof Asper - Zultse Leieshotters

Competitie - Speeldag 18
418102/02/1914:30FC Chalet Radar - Taverne Palace Deinze
418202/02/1914:30SV Sletsen Deinze - Donky's Deinze
418302/02/1914:30SEV 92 St Eloois-Vijve - FC St Martinus Oudenaarde
418402/02/1914:00Het Kippenhof - KFC Den Buro Heule
418502/02/1900:00BYE - FC De Zandvlooi Kruish.
418602/02/1914:30Zultse Leieshotters - Sporting Grammene
418702/02/1914:30Oostrozebeke FC - VC Fazantenhof Asper

Competitie - Speeldag 19
419109/02/1914:30Taverne Palace Deinze - SEV 92 St Eloois-Vijve
419209/02/1915:00VC Fazantenhof Asper - SV Sletsen Deinze
419309/02/1900:00FC St Martinus Oudenaarde - BYE
419409/02/1916:00KFC Den Buro Heule - FC Chalet Radar
419509/02/1915:00FC De Zandvlooi Kruish. - Zultse Leieshotters
419609/02/1914:30Sporting Grammene - Oostrozebeke FC
419709/02/1914:30Donky's Deinze - Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 20
420116/02/1900:00BYE - Taverne Palace Deinze
420216/02/1914:30SV Sletsen Deinze - Het Kippenhof
420316/02/1914:30Zultse Leieshotters - FC St Martinus Oudenaarde
420416/02/1914:30SEV 92 St Eloois-Vijve - KFC Den Buro Heule
420516/02/1914:30Oostrozebeke FC - FC De Zandvlooi Kruish.
420616/02/1914:30FC Chalet Radar - Donky's Deinze
420716/02/1915:00VC Fazantenhof Asper - Sporting Grammene

Competitie - Speeldag 21
421102/03/1914:30Taverne Palace Deinze - Zultse Leieshotters
421202/03/1914:30Sporting Grammene - SV Sletsen Deinze
421302/03/1915:00FC St Martinus Oudenaarde - Oostrozebeke FC
421402/03/1900:00KFC Den Buro Heule - BYE
421502/03/1915:00FC De Zandvlooi Kruish. - VC Fazantenhof Asper
421602/03/1914:00Het Kippenhof - FC Chalet Radar
421702/03/1914:30Donky's Deinze - SEV 92 St Eloois-Vijve

Competitie - Speeldag 22
422109/03/1914:30Oostrozebeke FC - Taverne Palace Deinze
422209/03/1914:30SV Sletsen Deinze - FC Chalet Radar
422309/03/1915:00VC Fazantenhof Asper - FC St Martinus Oudenaarde
422409/03/1914:30Zultse Leieshotters - KFC Den Buro Heule
422509/03/1914:30Sporting Grammene - FC De Zandvlooi Kruish.
422609/03/1900:00BYE - Donky's Deinze
422709/03/1914:30SEV 92 St Eloois-Vijve - Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 23
423116/03/1914:30Taverne Palace Deinze - VC Fazantenhof Asper
423216/03/1915:00FC De Zandvlooi Kruish. - SV Sletsen Deinze
423316/03/1915:00FC St Martinus Oudenaarde - Sporting Grammene
423416/03/1916:00KFC Den Buro Heule - Oostrozebeke FC
423516/03/1914:30FC Chalet Radar - SEV 92 St Eloois-Vijve
423616/03/1914:30Donky's Deinze - Zultse Leieshotters
423716/03/1900:00Het Kippenhof - BYE

Competitie - Speeldag 24
424130/03/1914:30Sporting Grammene - Taverne Palace Deinze
424230/03/1914:30SV Sletsen Deinze - SEV 92 St Eloois-Vijve
424330/03/1915:00FC De Zandvlooi Kruish. - FC St Martinus Oudenaarde
424430/03/1915:00VC Fazantenhof Asper - KFC Den Buro Heule
424530/03/1900:00BYE - FC Chalet Radar
424630/03/1914:30Oostrozebeke FC - Donky's Deinze
424730/03/1914:30Zultse Leieshotters - Het Kippenhof

Competitie - Speeldag 25
425106/04/1914:30Taverne Palace Deinze - FC De Zandvlooi Kruish.
425206/04/1915:00FC St Martinus Oudenaarde - SV Sletsen Deinze
425306/04/1916:00KFC Den Buro Heule - Sporting Grammene
425406/04/1914:30FC Chalet Radar - Zultse Leieshotters
425506/04/1914:30Donky's Deinze - VC Fazantenhof Asper
425606/04/1900:00SEV 92 St Eloois-Vijve - BYE
425706/04/1914:00Het Kippenhof - Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 26
426127/04/1915:00FC St Martinus Oudenaarde - Taverne Palace Deinze
426227/04/1900:00SV Sletsen Deinze - BYE
426327/04/1915:00FC De Zandvlooi Kruish. - KFC Den Buro Heule
426427/04/1914:30Oostrozebeke FC - FC Chalet Radar
426527/04/1914:30Sporting Grammene - Donky's Deinze
426627/04/1914:30Zultse Leieshotters - SEV 92 St Eloois-Vijve
426727/04/1915:00VC Fazantenhof Asper - Het Kippenhof

 
 

Voetbal België