Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zaterdag 1ste Provinciale

Competitie - Laatst gespeeld
108120/10/1814:30SV Ingooigem - BVC De Flandriens
108220/10/1816:00FC Leiejongens Deinze - Sportvrienden Waregem
108320/10/1816:00Club Rugge Avelgem - FC De Florre Harelbeke
108420/10/1814:00N'Yzer Stasegem - VK Nieuwe Wijk Lozer
108520/10/1814:30SDJ Bellegem - Decor Marc Lendelede
108620/10/1814:30Eendracht Grammene - The Rangers Moorslede
108720/10/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk - Eendracht Vichte

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 VK Nieuwe Wijk Lozer7601261719
2 Decor Marc Lendelede751118816
3 FC De Florre Harelbeke740326815
4 Sportvrienden Waregem7421221913
5 Sparta Belgiek Deerlijk7331191810
6 SV Ingooigem7331152210
7 BVC De Flandriens 7214231210
8 FC Leiejongens Deinze734016209
9 Eendracht Vichte722320169
10 N'Yzer Stasegem712411167
11 The Rangers Moorslede714210185
12 SDJ Bellegem715114194
13 Club Rugge Avelgem715116284
14 Eendracht Grammene715113284

Competitie - Volgende speeldag
109127/10/1814:30BVC De Flandriens - Club Rugge Avelgem
109227/10/1814:30Eendracht Grammene - FC Leiejongens Deinze
109327/10/1814:00FC De Florre Harelbeke - SDJ Bellegem
109427/10/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer - SV Ingooigem
109527/10/1814:30Decor Marc Lendelede - Sportvrienden Waregem
109627/10/1814:30Eendracht Vichte - N'Yzer Stasegem
109727/10/1814:30The Rangers Moorslede - Sparta Belgiek Deerlijk

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
101101/09/1814:30BVC De Flandriens 6 - 0 FC Leiejongens Deinze
101201/09/1814:00FC De Florre Harelbeke 4 - 4 VK Nieuwe Wijk Lozer
101301/09/1814:30Decor Marc Lendelede 5 - 4 Eendracht Vichte
101401/09/1814:30SDJ Bellegem 2 - 3 Eendracht Grammene
101501/09/1815:30Sportvrienden Waregem 1 - 3 The Rangers Moorslede
101601/09/1816:00Club Rugge Avelgem 4 - 3 Sparta Belgiek Deerlijk
101701/09/1814:30SV Ingooigem 4 - 2 N'Yzer Stasegem

Competitie - Speeldag 2
102108/09/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer 3 - 2 BVC De Flandriens
102208/09/1816:00FC Leiejongens Deinze 1 - 4 SV Ingooigem
102308/09/1814:30Eendracht Vichte 1 - 1 FC De Florre Harelbeke
102408/09/1814:30The Rangers Moorslede 1 - 3 Decor Marc Lendelede
102508/09/1814:30Eendracht Grammene 3 - 3 Sportvrienden Waregem
102608/09/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk 2 - 1 SDJ Bellegem
102708/09/1814:00N'Yzer Stasegem 3 - 3 Club Rugge Avelgem

Competitie - Speeldag 3
103115/09/1814:30BVC De Flandriens 2 - 2 Eendracht Vichte
103215/09/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer 3 - 1 FC Leiejongens Deinze
103315/09/1814:00FC De Florre Harelbeke 5 - 1 The Rangers Moorslede
103415/09/1814:30Decor Marc Lendelede 1 - 0 Eendracht Grammene
103515/09/1815:30Sportvrienden Waregem 0 - 5 Sparta Belgiek Deerlijk
103615/09/1814:00SDJ Bellegem 1 - 3 N'Yzer Stasegem
103715/09/1816:00Club Rugge Avelgem 1 - 2 SV Ingooigem

Competitie - Speeldag 4
104122/09/1814:30The Rangers Moorslede 1 - 1 BVC De Flandriens
104222/09/1816:00FC Leiejongens Deinze 7 - 2 Club Rugge Avelgem
104322/09/1814:30Eendracht Grammene 1 - 5 FC De Florre Harelbeke
104422/09/1814:30Eendracht Vichte 2 - 3 VK Nieuwe Wijk Lozer
104522/09/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk 3 - 1 Decor Marc Lendelede
104622/09/1814:00N'Yzer Stasegem 1 - 6 Sportvrienden Waregem
104722/09/1814:30SV Ingooigem 4 - 4 SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 5
105129/09/1814:30BVC De Flandriens 8 - 2 Eendracht Grammene
105229/09/1814:30Eendracht Vichte 4 - 2 FC Leiejongens Deinze
105329/09/1814:00FC De Florre Harelbeke 4 - 1 Sparta Belgiek Deerlijk
105429/09/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer 2 - 1 The Rangers Moorslede
105529/09/1814:30Decor Marc Lendelede 0 - 0 N'Yzer Stasegem
105629/09/1815:30Sportvrienden Waregem 4 - 1 SV Ingooigem
105729/09/1813:30SDJ Bellegem 3 - 2 Club Rugge Avelgem

Competitie - Speeldag 6
106106/10/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk 2 - 2 BVC De Flandriens
106206/10/1816:00FC Leiejongens Deinze 2 - 1 SDJ Bellegem
106306/10/1814:00N'Yzer Stasegem 0 - 0 FC De Florre Harelbeke
106406/10/1814:30Eendracht Grammene 4 - 5 VK Nieuwe Wijk Lozer
106506/10/1814:30SV Ingooigem 0 - 3 Decor Marc Lendelede
106606/10/1816:00Club Rugge Avelgem 4 - 5 Sportvrienden Waregem
106706/10/1814:30The Rangers Moorslede 3 - 3 Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 7
107113/10/1814:30BVC De Flandriens 2 - 2 N'Yzer Stasegem
107213/10/1814:30The Rangers Moorslede 0 - 3 FC Leiejongens Deinze
107313/10/1814:00FC De Florre Harelbeke 7 - 0 SV Ingooigem
107413/10/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer 6 - 3 Sparta Belgiek Deerlijk
107513/10/1814:30Decor Marc Lendelede 5 - 0 Club Rugge Avelgem
107613/10/1814:30Eendracht Vichte 4 - 0 Eendracht Grammene
107713/10/1815:30Sportvrienden Waregem 3 - 2 SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 8
108120/10/1814:30SV Ingooigem - BVC De Flandriens
108220/10/1816:00FC Leiejongens Deinze - Sportvrienden Waregem
108320/10/1816:00Club Rugge Avelgem - FC De Florre Harelbeke
108420/10/1814:00N'Yzer Stasegem - VK Nieuwe Wijk Lozer
108520/10/1814:30SDJ Bellegem - Decor Marc Lendelede
108620/10/1814:30Eendracht Grammene - The Rangers Moorslede
108720/10/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk - Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 9
109127/10/1814:30BVC De Flandriens - Club Rugge Avelgem
109227/10/1814:30Eendracht Grammene - FC Leiejongens Deinze
109327/10/1814:00FC De Florre Harelbeke - SDJ Bellegem
109427/10/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer - SV Ingooigem
109527/10/1814:30Decor Marc Lendelede - Sportvrienden Waregem
109627/10/1814:30Eendracht Vichte - N'Yzer Stasegem
109727/10/1814:30The Rangers Moorslede - Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 10
110103/11/1814:30SDJ Bellegem - BVC De Flandriens
110203/11/1816:00FC Leiejongens Deinze - Decor Marc Lendelede
110303/11/1815:30Sportvrienden Waregem - FC De Florre Harelbeke
110403/11/1816:00Club Rugge Avelgem - VK Nieuwe Wijk Lozer
110503/11/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk - Eendracht Grammene
110603/11/1814:30SV Ingooigem - Eendracht Vichte
110703/11/1814:00N'Yzer Stasegem - The Rangers Moorslede

Competitie - Speeldag 11
111110/11/1814:30BVC De Flandriens - Sportvrienden Waregem
111210/11/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk - FC Leiejongens Deinze
111310/11/1814:00FC De Florre Harelbeke - Decor Marc Lendelede
111410/11/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer - SDJ Bellegem
111510/11/1814:30Eendracht Grammene - N'Yzer Stasegem
111610/11/1814:30Eendracht Vichte - Club Rugge Avelgem
111710/11/1814:30The Rangers Moorslede - SV Ingooigem

Competitie - Speeldag 12
112117/11/1814:30Decor Marc Lendelede - BVC De Flandriens
112217/11/1816:00FC Leiejongens Deinze - FC De Florre Harelbeke
112317/11/1815:30Sportvrienden Waregem - VK Nieuwe Wijk Lozer
112417/11/1814:30SV Ingooigem - Eendracht Grammene
112517/11/1814:30SDJ Bellegem - Eendracht Vichte
112617/11/1814:00N'Yzer Stasegem - Sparta Belgiek Deerlijk
112717/11/1816:00Club Rugge Avelgem - The Rangers Moorslede

Competitie - Speeldag 13
113101/12/1814:30BVC De Flandriens - FC De Florre Harelbeke
113201/12/1814:00N'Yzer Stasegem - FC Leiejongens Deinze
113301/12/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Decor Marc Lendelede
113401/12/1814:30Eendracht Grammene - Club Rugge Avelgem
113501/12/1814:30Eendracht Vichte - Sportvrienden Waregem
113601/12/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk - SV Ingooigem
113701/12/1814:30The Rangers Moorslede - SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 14
114108/12/1816:00FC Leiejongens Deinze - BVC De Flandriens
114208/12/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer - FC De Florre Harelbeke
114308/12/1814:30Eendracht Vichte - Decor Marc Lendelede
114408/12/1814:30Eendracht Grammene - SDJ Bellegem
114508/12/1814:30The Rangers Moorslede - Sportvrienden Waregem
114608/12/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk - Club Rugge Avelgem
114708/12/1814:00N'Yzer Stasegem - SV Ingooigem

Competitie - Speeldag 15
115115/12/1814:30BVC De Flandriens - VK Nieuwe Wijk Lozer
115215/12/1814:30SV Ingooigem - FC Leiejongens Deinze
115315/12/1814:00FC De Florre Harelbeke - Eendracht Vichte
115415/12/1814:30Decor Marc Lendelede - The Rangers Moorslede
115515/12/1815:30Sportvrienden Waregem - Eendracht Grammene
115615/12/1814:30SDJ Bellegem - Sparta Belgiek Deerlijk
115715/12/1816:00Club Rugge Avelgem - N'Yzer Stasegem

Competitie - Speeldag 16
116112/01/1914:30Eendracht Vichte - BVC De Flandriens
116212/01/1916:00FC Leiejongens Deinze - VK Nieuwe Wijk Lozer
116312/01/1914:30The Rangers Moorslede - FC De Florre Harelbeke
116412/01/1914:30Eendracht Grammene - Decor Marc Lendelede
116512/01/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk - Sportvrienden Waregem
116612/01/1914:00N'Yzer Stasegem - SDJ Bellegem
116712/01/1914:30SV Ingooigem - Club Rugge Avelgem

Competitie - Speeldag 17
117119/01/1914:30BVC De Flandriens - The Rangers Moorslede
117219/01/1916:00Club Rugge Avelgem - FC Leiejongens Deinze
117319/01/1914:00FC De Florre Harelbeke - Eendracht Grammene
117419/01/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Eendracht Vichte
117519/01/1914:30Decor Marc Lendelede - Sparta Belgiek Deerlijk
117619/01/1915:30Sportvrienden Waregem - N'Yzer Stasegem
117719/01/1914:30SDJ Bellegem - SV Ingooigem

Competitie - Speeldag 18
118102/02/1914:30Eendracht Grammene - BVC De Flandriens
118202/02/1916:00FC Leiejongens Deinze - Eendracht Vichte
118302/02/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk - FC De Florre Harelbeke
118402/02/1914:30The Rangers Moorslede - VK Nieuwe Wijk Lozer
118502/02/1914:00N'Yzer Stasegem - Decor Marc Lendelede
118602/02/1914:30SV Ingooigem - Sportvrienden Waregem
118702/02/1916:00Club Rugge Avelgem - SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 19
119109/02/1914:30BVC De Flandriens - Sparta Belgiek Deerlijk
119209/02/1914:30SDJ Bellegem - FC Leiejongens Deinze
119309/02/1914:00FC De Florre Harelbeke - N'Yzer Stasegem
119409/02/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Eendracht Grammene
119509/02/1914:30Decor Marc Lendelede - SV Ingooigem
119609/02/1915:30Sportvrienden Waregem - Club Rugge Avelgem
119709/02/1914:30Eendracht Vichte - The Rangers Moorslede

Competitie - Speeldag 20
120116/02/1914:00N'Yzer Stasegem - BVC De Flandriens
120216/02/1916:00FC Leiejongens Deinze - The Rangers Moorslede
120316/02/1914:30SV Ingooigem - FC De Florre Harelbeke
120416/02/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk - VK Nieuwe Wijk Lozer
120516/02/1916:00Club Rugge Avelgem - Decor Marc Lendelede
120616/02/1914:30Eendracht Grammene - Eendracht Vichte
120716/02/1914:30SDJ Bellegem - Sportvrienden Waregem

Competitie - Speeldag 21
121102/03/1914:30BVC De Flandriens - SV Ingooigem
121202/03/1915:30Sportvrienden Waregem - FC Leiejongens Deinze
121302/03/1914:00FC De Florre Harelbeke - Club Rugge Avelgem
121402/03/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer - N'Yzer Stasegem
121502/03/1914:30Decor Marc Lendelede - SDJ Bellegem
121602/03/1914:30The Rangers Moorslede - Eendracht Grammene
121702/03/1914:30Eendracht Vichte - Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 22
122109/03/1916:00Club Rugge Avelgem - BVC De Flandriens
122209/03/1916:00FC Leiejongens Deinze - Eendracht Grammene
122309/03/1914:30SDJ Bellegem - FC De Florre Harelbeke
122409/03/1914:30SV Ingooigem - VK Nieuwe Wijk Lozer
122509/03/1915:30Sportvrienden Waregem - Decor Marc Lendelede
122609/03/1914:00N'Yzer Stasegem - Eendracht Vichte
122709/03/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk - The Rangers Moorslede

Competitie - Speeldag 23
123116/03/1914:30BVC De Flandriens - SDJ Bellegem
123216/03/1914:30Decor Marc Lendelede - FC Leiejongens Deinze
123316/03/1914:00FC De Florre Harelbeke - Sportvrienden Waregem
123416/03/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Club Rugge Avelgem
123516/03/1914:30Eendracht Grammene - Sparta Belgiek Deerlijk
123616/03/1914:30Eendracht Vichte - SV Ingooigem
123716/03/1914:30The Rangers Moorslede - N'Yzer Stasegem

Competitie - Speeldag 24
124130/03/1915:30Sportvrienden Waregem - BVC De Flandriens
124230/03/1916:00FC Leiejongens Deinze - Sparta Belgiek Deerlijk
124330/03/1914:30Decor Marc Lendelede - FC De Florre Harelbeke
124430/03/1914:30SDJ Bellegem - VK Nieuwe Wijk Lozer
124530/03/1914:00N'Yzer Stasegem - Eendracht Grammene
124630/03/1916:00Club Rugge Avelgem - Eendracht Vichte
124730/03/1914:30SV Ingooigem - The Rangers Moorslede

Competitie - Speeldag 25
125106/04/1914:30BVC De Flandriens - Decor Marc Lendelede
125206/04/1914:00FC De Florre Harelbeke - FC Leiejongens Deinze
125306/04/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Sportvrienden Waregem
125406/04/1914:30Eendracht Grammene - SV Ingooigem
125506/04/1914:30Eendracht Vichte - SDJ Bellegem
125606/04/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk - N'Yzer Stasegem
125706/04/1914:30The Rangers Moorslede - Club Rugge Avelgem

Competitie - Speeldag 26
126127/04/1914:00FC De Florre Harelbeke - BVC De Flandriens
126227/04/1916:00FC Leiejongens Deinze - N'Yzer Stasegem
126327/04/1914:30Decor Marc Lendelede - VK Nieuwe Wijk Lozer
126427/04/1916:00Club Rugge Avelgem - Eendracht Grammene
126527/04/1915:30Sportvrienden Waregem - Eendracht Vichte
126627/04/1914:30SV Ingooigem - Sparta Belgiek Deerlijk
126727/04/1914:30SDJ Bellegem - The Rangers Moorslede

 
 

Voetbal België