Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zaterdag 1ste Provinciale

Competitie - Laatst gespeeld
109107/11/2014:30Eendracht Grammene NEUTRFC De Florre Harelbeke
109207/11/2014:30SV Ingooigem NEUTRVK Nieuwe Wijk Lozer
109307/11/2014:30Oostrozebeke FC NEUTRSDJ Bellegem
109507/11/2014:00Short Turn United Dentergem NEUTRFC Heirweg Anzegem
109607/11/2014:00Den Truuk Stasegem NEUTRBVC De Flandriens
109707/11/2014:30Eendracht Vichte NEUTRElectro Depuydt Kuurne
122407/11/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk NEUTRSportvrienden Waregem

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 FC De Florre Harelbeke660029818
2 Eendracht Grammene650119516
3 Oostrozebeke FC6510271215
4 Sportvrienden Waregem6312181111
5 Short Turn United Dentergem6312131011
6 SV Ingooigem6321121110
7 FC Heirweg Anzegem6321131310
8 SDJ Bellegem633016189
9 Sparta Belgiek Deerlijk623114197
10 BVC De Flandriens 624014186
11 Den Truuk Stasegem60339193
12 Eendracht Vichte60429162
13 VK Nieuwe Wijk Lozer60517231
14 Electro Depuydt Kuurne60608250

Competitie - Volgende speeldag
110114/11/2014:30SDJ Bellegem NEUTREendracht Grammene
110214/11/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer NEUTRShort Turn United Dentergem
110314/11/2013:30FC Heirweg Anzegem NEUTROostrozebeke FC
110414/11/2014:00FC De Florre Harelbeke NEUTRSportvrienden Waregem
110514/11/2014:30Electro Depuydt Kuurne NEUTRSV Ingooigem
110614/11/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk NEUTRDen Truuk Stasegem
110714/11/2014:00BVC De Flandriens NEUTREendracht Vichte

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
101105/09/2014:30Eendracht Grammene 3 - 2 VK Nieuwe Wijk Lozer
101212/12/2014:30Oostrozebeke FC - Sportvrienden Waregem
101305/09/2014:00Short Turn United Dentergem 2 - 1 Den Truuk Stasegem
101405/09/2014:30SDJ Bellegem 0 - 3 SV Ingooigem
101512/12/2014:30FC Heirweg Anzegem - Eendracht Vichte
101605/09/2014:00FC De Florre Harelbeke 3 - 1 Electro Depuydt Kuurne
101705/09/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk 4 - 2 BVC De Flandriens

Competitie - Speeldag 2
102112/09/2015:30Sportvrienden Waregem 3 - 3 Eendracht Grammene
102212/09/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer 1 - 2 Sparta Belgiek Deerlijk
102312/09/2014:00Den Truuk Stasegem 1 - 5 Oostrozebeke FC
102419/12/2014:30Eendracht Vichte - Short Turn United Dentergem
102512/09/2014:30SV Ingooigem 3 - 3 FC Heirweg Anzegem
102612/09/2014:30Electro Depuydt Kuurne 2 - 5 SDJ Bellegem
102712/09/2014:30BVC De Flandriens 1 - 4 FC De Florre Harelbeke

Competitie - Speeldag 3
103119/09/2014:30Eendracht Grammene 5 - 0 Den Truuk Stasegem
103219/09/2015:30Sportvrienden Waregem 5 - 0 VK Nieuwe Wijk Lozer
103319/09/2014:30Oostrozebeke FC 4 - 2 Eendracht Vichte
103419/09/2014:00Short Turn United Dentergem 1 - 2 SV Ingooigem
103519/09/2014:30FC Heirweg Anzegem 3 - 2 Electro Depuydt Kuurne
103619/09/2014:30SDJ Bellegem 0 - 4 BVC De Flandriens
103719/09/2014:00FC De Florre Harelbeke 6 - 2 Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 4
104126/09/2014:30Eendracht Vichte 0 - 2 Eendracht Grammene
104226/09/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer 0 - 6 FC De Florre Harelbeke
104326/09/2014:30SV Ingooigem 2 - 5 Oostrozebeke FC
104426/09/2014:00Den Truuk Stasegem 1 - 1 Sportvrienden Waregem
104526/09/2014:30Electro Depuydt Kuurne 1 - 2 Short Turn United Dentergem
104626/09/2014:00BVC De Flandriens 3 - 2 FC Heirweg Anzegem
104726/09/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk 1 - 4 SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 5
105103/10/2014:30Eendracht Grammene 1 - 0 SV Ingooigem
105203/10/2014:00Den Truuk Stasegem 3 - 3 VK Nieuwe Wijk Lozer
105303/10/2014:30Oostrozebeke FC 7 - 2 Electro Depuydt Kuurne
105403/10/2015:30Sportvrienden Waregem 5 - 3 Eendracht Vichte
105503/10/2014:00Short Turn United Dentergem 4 - 2 BVC De Flandriens
105603/10/2014:30FC Heirweg Anzegem 3 - 2 Sparta Belgiek Deerlijk
105703/10/2014:30SDJ Bellegem 3 - 7 FC De Florre Harelbeke

Competitie - Speeldag 6
106110/10/2014:30Electro Depuydt Kuurne 0 - 5 Eendracht Grammene
106210/10/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer 1 - 4 SDJ Bellegem
106310/10/2014:00BVC De Flandriens 2 - 4 Oostrozebeke FC
106410/10/2014:30SV Ingooigem 2 - 1 Sportvrienden Waregem
106510/10/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk 3 - 3 Short Turn United Dentergem
106610/10/2014:00FC De Florre Harelbeke 3 - 1 FC Heirweg Anzegem
106710/10/2014:30Eendracht Vichte 3 - 3 Den Truuk Stasegem

Competitie - Speeldag 7
107117/10/2014:30Eendracht Grammene NEUTRBVC De Flandriens
107217/10/2014:30Eendracht Vichte NEUTRVK Nieuwe Wijk Lozer
107317/10/2014:30Oostrozebeke FC NEUTRSparta Belgiek Deerlijk
107417/10/2015:30Sportvrienden Waregem NEUTRElectro Depuydt Kuurne
107517/10/2014:00Short Turn United Dentergem NEUTRFC De Florre Harelbeke
107617/10/2014:00Den Truuk Stasegem NEUTRSV Ingooigem
107717/10/2013:30FC Heirweg Anzegem NEUTRSDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 8
108124/10/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk NEUTREendracht Grammene
108224/10/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer NEUTRFC Heirweg Anzegem
108324/10/2014:00FC De Florre Harelbeke NEUTROostrozebeke FC
108424/10/2014:00BVC De Flandriens NEUTRSportvrienden Waregem
108524/10/2014:30SDJ Bellegem NEUTRShort Turn United Dentergem
108624/10/2014:30SV Ingooigem NEUTREendracht Vichte
108724/10/2014:30Electro Depuydt Kuurne NEUTRDen Truuk Stasegem

Competitie - Speeldag 9
109107/11/2014:30Eendracht Grammene NEUTRFC De Florre Harelbeke
109207/11/2014:30SV Ingooigem NEUTRVK Nieuwe Wijk Lozer
109307/11/2014:30Oostrozebeke FC NEUTRSDJ Bellegem
109406/03/2115:30Sportvrienden Waregem - Sparta Belgiek Deerlijk
109507/11/2014:00Short Turn United Dentergem NEUTRFC Heirweg Anzegem
109607/11/2014:00Den Truuk Stasegem NEUTRBVC De Flandriens
109707/11/2014:30Eendracht Vichte NEUTRElectro Depuydt Kuurne

Competitie - Speeldag 10
110114/11/2014:30SDJ Bellegem NEUTREendracht Grammene
110214/11/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer NEUTRShort Turn United Dentergem
110314/11/2013:30FC Heirweg Anzegem NEUTROostrozebeke FC
110414/11/2014:00FC De Florre Harelbeke NEUTRSportvrienden Waregem
110514/11/2014:30Electro Depuydt Kuurne NEUTRSV Ingooigem
110614/11/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk NEUTRDen Truuk Stasegem
110714/11/2014:00BVC De Flandriens NEUTREendracht Vichte

Competitie - Speeldag 11
111121/11/2014:30Eendracht Grammene - FC Heirweg Anzegem
111221/11/2014:30Electro Depuydt Kuurne - VK Nieuwe Wijk Lozer
111321/11/2014:30Oostrozebeke FC - Short Turn United Dentergem
111421/11/2015:30Sportvrienden Waregem - SDJ Bellegem
111521/11/2014:30SV Ingooigem - BVC De Flandriens
111621/11/2014:00Den Truuk Stasegem - FC De Florre Harelbeke
111721/11/2014:30Eendracht Vichte - Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 12
112128/11/2014:00Short Turn United Dentergem - Eendracht Grammene
112228/11/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Oostrozebeke FC
112328/11/2014:30FC Heirweg Anzegem - Sportvrienden Waregem
112428/11/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk - SV Ingooigem
112528/11/2014:30SDJ Bellegem - Den Truuk Stasegem
112628/11/2014:00BVC De Flandriens - Electro Depuydt Kuurne
112728/11/2014:00FC De Florre Harelbeke - Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 13
113105/12/2014:30Eendracht Grammene - Oostrozebeke FC
113205/12/2014:00BVC De Flandriens - VK Nieuwe Wijk Lozer
113324/04/2115:30Sportvrienden Waregem - Short Turn United Dentergem
113405/12/2014:30SV Ingooigem - FC De Florre Harelbeke
113505/12/2014:00Den Truuk Stasegem - FC Heirweg Anzegem
113605/12/2014:30Electro Depuydt Kuurne - Sparta Belgiek Deerlijk
113705/12/2014:30Eendracht Vichte - SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 14
114112/12/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Eendracht Grammene
114205/09/2015:30Sportvrienden Waregem 3 - 2 Oostrozebeke FC
114312/12/2014:00Den Truuk Stasegem - Short Turn United Dentergem
114412/12/2014:30SV Ingooigem - SDJ Bellegem
114505/09/2014:30Eendracht Vichte 0 - 1 FC Heirweg Anzegem
114612/12/2014:30Electro Depuydt Kuurne - FC De Florre Harelbeke
114712/12/2014:00BVC De Flandriens - Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 15
115119/12/2014:30Eendracht Grammene - Sportvrienden Waregem
115219/12/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk - VK Nieuwe Wijk Lozer
115319/12/2014:30Oostrozebeke FC - Den Truuk Stasegem
115412/09/2014:00Short Turn United Dentergem 1 - 1 Eendracht Vichte
115519/12/2014:30FC Heirweg Anzegem - SV Ingooigem
115619/12/2014:30SDJ Bellegem - Electro Depuydt Kuurne
115719/12/2014:00FC De Florre Harelbeke - BVC De Flandriens

Competitie - Speeldag 16
116109/01/2114:00Den Truuk Stasegem - Eendracht Grammene
116209/01/2114:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Sportvrienden Waregem
116309/01/2114:30Eendracht Vichte - Oostrozebeke FC
116409/01/2114:30SV Ingooigem - Short Turn United Dentergem
116509/01/2114:30Electro Depuydt Kuurne - FC Heirweg Anzegem
116609/01/2114:00BVC De Flandriens - SDJ Bellegem
116709/01/2114:30Sparta Belgiek Deerlijk - FC De Florre Harelbeke

Competitie - Speeldag 17
117116/01/2114:30Eendracht Grammene - Eendracht Vichte
117216/01/2114:00FC De Florre Harelbeke - VK Nieuwe Wijk Lozer
117316/01/2114:30Oostrozebeke FC - SV Ingooigem
117416/01/2115:30Sportvrienden Waregem - Den Truuk Stasegem
117516/01/2114:00Short Turn United Dentergem - Electro Depuydt Kuurne
117616/01/2114:30FC Heirweg Anzegem - BVC De Flandriens
117716/01/2114:30SDJ Bellegem - Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 18
118123/01/2114:30SV Ingooigem - Eendracht Grammene
118223/01/2114:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Den Truuk Stasegem
118323/01/2114:30Electro Depuydt Kuurne - Oostrozebeke FC
118423/01/2114:30Eendracht Vichte - Sportvrienden Waregem
118523/01/2114:00BVC De Flandriens - Short Turn United Dentergem
118623/01/2114:30Sparta Belgiek Deerlijk - FC Heirweg Anzegem
118723/01/2114:00FC De Florre Harelbeke - SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 19
119106/02/2114:30Eendracht Grammene - Electro Depuydt Kuurne
119206/02/2114:30SDJ Bellegem - VK Nieuwe Wijk Lozer
119306/02/2114:30Oostrozebeke FC - BVC De Flandriens
119406/02/2115:30Sportvrienden Waregem - SV Ingooigem
119506/02/2114:00Short Turn United Dentergem - Sparta Belgiek Deerlijk
119606/02/2114:30FC Heirweg Anzegem - FC De Florre Harelbeke
119706/02/2114:00Den Truuk Stasegem - Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 20
120113/02/2114:00BVC De Flandriens - Eendracht Grammene
120213/02/2114:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Eendracht Vichte
120313/02/2114:30Sparta Belgiek Deerlijk - Oostrozebeke FC
120413/02/2114:30Electro Depuydt Kuurne - Sportvrienden Waregem
120513/02/2114:00FC De Florre Harelbeke - Short Turn United Dentergem
120613/02/2114:30SV Ingooigem - Den Truuk Stasegem
120713/02/2114:30SDJ Bellegem - FC Heirweg Anzegem

Competitie - Speeldag 21
121127/02/2114:30Eendracht Grammene - Sparta Belgiek Deerlijk
121227/02/2113:30FC Heirweg Anzegem - VK Nieuwe Wijk Lozer
121327/02/2114:30Oostrozebeke FC - FC De Florre Harelbeke
121427/02/2115:30Sportvrienden Waregem - BVC De Flandriens
121527/02/2114:00Short Turn United Dentergem - SDJ Bellegem
121603/04/2114:30Eendracht Vichte - SV Ingooigem
121727/02/2114:00Den Truuk Stasegem - Electro Depuydt Kuurne

Competitie - Speeldag 22
122106/03/2114:00FC De Florre Harelbeke - Eendracht Grammene
122206/03/2114:30VK Nieuwe Wijk Lozer - SV Ingooigem
122306/03/2114:30SDJ Bellegem - Oostrozebeke FC
122407/11/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk NEUTRSportvrienden Waregem
122506/03/2114:30FC Heirweg Anzegem - Short Turn United Dentergem
122606/03/2114:00BVC De Flandriens - Den Truuk Stasegem
122706/03/2114:30Electro Depuydt Kuurne - Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 23
123113/03/2114:30Eendracht Grammene - SDJ Bellegem
123213/03/2114:00Short Turn United Dentergem - VK Nieuwe Wijk Lozer
123313/03/2114:30Oostrozebeke FC - FC Heirweg Anzegem
123413/03/2115:30Sportvrienden Waregem - FC De Florre Harelbeke
123513/03/2114:30SV Ingooigem - Electro Depuydt Kuurne
123613/03/2114:00Den Truuk Stasegem - Sparta Belgiek Deerlijk
123713/03/2114:30Eendracht Vichte - BVC De Flandriens

Competitie - Speeldag 24
124120/03/2114:30FC Heirweg Anzegem - Eendracht Grammene
124220/03/2114:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Electro Depuydt Kuurne
124320/03/2114:00Short Turn United Dentergem - Oostrozebeke FC
124420/03/2114:30SDJ Bellegem - Sportvrienden Waregem
124520/03/2114:00BVC De Flandriens - SV Ingooigem
124620/03/2114:00FC De Florre Harelbeke - Den Truuk Stasegem
124720/03/2114:30Sparta Belgiek Deerlijk - Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 25
125117/04/2114:30Eendracht Grammene - Short Turn United Dentergem
125217/04/2114:30Oostrozebeke FC - VK Nieuwe Wijk Lozer
125317/04/2115:30Sportvrienden Waregem - FC Heirweg Anzegem
125417/04/2114:30SV Ingooigem - Sparta Belgiek Deerlijk
125517/04/2114:00Den Truuk Stasegem - SDJ Bellegem
125617/04/2114:30Electro Depuydt Kuurne - BVC De Flandriens
125717/04/2114:30Eendracht Vichte - FC De Florre Harelbeke

Competitie - Speeldag 26
126124/04/2114:30Oostrozebeke FC - Eendracht Grammene
126224/04/2114:30VK Nieuwe Wijk Lozer - BVC De Flandriens
126305/12/2014:00Short Turn United Dentergem - Sportvrienden Waregem
126424/04/2114:00FC De Florre Harelbeke - SV Ingooigem
126524/04/2114:30FC Heirweg Anzegem - Den Truuk Stasegem
126624/04/2114:30Sparta Belgiek Deerlijk - Electro Depuydt Kuurne
126724/04/2114:30SDJ Bellegem - Eendracht Vichte

 

Voetbal België