Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zaterdag 1ste Provinciale

Competitie - Laatst gespeeld
113103/12/2200:00BYE - SV Ingooigem
113203/12/2216:30Young Boys Pallieters - Derde Time Kortrijk
113303/12/2214:30Sparta Belgiek Deerlijk - Den Truuk Stasegem
113403/12/2214:00Short Turn United Dentergem - Oostrozebeke FC
113503/12/2214:30Eendracht Vichte - BVC De Flandriens
113603/12/2214:00FC De Florre Harelbeke - VK Nieuwe Wijk Lozer
113703/12/2215:15SDJ Bellegem - De Smaak / Quicksteel

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 BVC De Flandriens 11911491328
2 Den Truuk Stasegem11920301227
3 Derde Time Kortrijk11623352421
4 FC De Florre Harelbeke11641322919
5 Short Turn United Dentergem11641333519
6 VK Nieuwe Wijk Lozer11551333616
7 Oostrozebeke FC11443172215
8 Young Boys Pallieters11461222713
9 SDJ Bellegem11353303412
10 Sparta Belgiek Deerlijk11371212710
11 De Smaak / Quicksteel11371153310
12 Eendracht Vichte1138030309
13 SV Ingooigem1239022479

Competitie - Volgende speeldag
114110/12/2200:00Derde Time Kortrijk - BYE
114210/12/2214:30Sparta Belgiek Deerlijk - SV Ingooigem
114310/12/2214:30Eendracht Vichte - Den Truuk Stasegem
114410/12/2214:00Short Turn United Dentergem - De Smaak / Quicksteel
114510/12/2215:15SDJ Bellegem - BVC De Flandriens
114610/12/2214:00FC De Florre Harelbeke - Oostrozebeke FC
114710/12/2216:00Young Boys Pallieters - VK Nieuwe Wijk Lozer

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
101103/09/2200:00BYE - Derde Time Kortrijk
101203/09/2214:30SV Ingooigem 2 - 1 Sparta Belgiek Deerlijk
101303/09/2214:00Den Truuk Stasegem 2 - 1 Eendracht Vichte
101403/09/2214:30De Smaak / Quicksteel 1 - 2 Short Turn United Dentergem
101503/09/2214:30BVC De Flandriens 4 - 2 SDJ Bellegem
101603/09/2214:30Oostrozebeke FC 0 - 4 FC De Florre Harelbeke
101703/09/2214:30VK Nieuwe Wijk Lozer 1 - 3 Young Boys Pallieters

Competitie - Speeldag 2
102110/09/2200:00Sparta Belgiek Deerlijk - BYE
102210/09/2214:00Derde Time Kortrijk 4 - 4 VK Nieuwe Wijk Lozer
102310/09/2214:30Eendracht Vichte 7 - 1 SV Ingooigem
102410/09/2215:15SDJ Bellegem 3 - 4 Den Truuk Stasegem
102510/09/2214:00Short Turn United Dentergem 5 - 2 BVC De Flandriens
102610/09/2214:00FC De Florre Harelbeke 6 - 0 De Smaak / Quicksteel
102710/09/2216:00Young Boys Pallieters 1 - 1 Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 3
103117/09/2200:00BYE - Eendracht Vichte
103217/09/2214:30Sparta Belgiek Deerlijk 1 - 2 Derde Time Kortrijk
103317/09/2214:30SV Ingooigem 1 - 2 SDJ Bellegem
103417/09/2214:00Den Truuk Stasegem 3 - 1 Short Turn United Dentergem
103517/09/2214:30BVC De Flandriens 4 - 0 FC De Florre Harelbeke
103617/09/2214:30De Smaak / Quicksteel 1 - 0 Young Boys Pallieters
103717/09/2214:30Oostrozebeke FC 0 - 3 VK Nieuwe Wijk Lozer

Competitie - Speeldag 4
104124/09/2200:00SDJ Bellegem - BYE
104224/09/2214:00Derde Time Kortrijk 2 - 1 Oostrozebeke FC
104324/09/2214:00Short Turn United Dentergem 4 - 2 SV Ingooigem
104424/09/2214:30Eendracht Vichte 5 - 2 Sparta Belgiek Deerlijk
104524/09/2214:00FC De Florre Harelbeke 0 - 3 Den Truuk Stasegem
104624/09/2214:00Young Boys Pallieters 1 - 4 BVC De Flandriens
104724/09/2214:30VK Nieuwe Wijk Lozer 6 - 1 De Smaak / Quicksteel

Competitie - Speeldag 5
105101/10/2200:00BYE - Short Turn United Dentergem
105201/10/2214:30Eendracht Vichte 5 - 2 Derde Time Kortrijk
105301/10/2214:30SV Ingooigem 2 - 5 FC De Florre Harelbeke
105401/10/2214:30Sparta Belgiek Deerlijk 2 - 2 SDJ Bellegem
105501/10/2214:00Den Truuk Stasegem 4 - 0 Young Boys Pallieters
105601/10/2214:30BVC De Flandriens 10 - 1 VK Nieuwe Wijk Lozer
105701/10/2214:30De Smaak / Quicksteel 2 - 2 Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 6
106108/10/2200:00FC De Florre Harelbeke - BYE
106208/10/2214:00Derde Time Kortrijk 3 - 2 De Smaak / Quicksteel
106308/10/2216:30Young Boys Pallieters 2 - 3 SV Ingooigem
106408/10/2214:00Short Turn United Dentergem 1 - 5 Sparta Belgiek Deerlijk
106508/10/2214:30VK Nieuwe Wijk Lozer 2 - 4 Den Truuk Stasegem
106608/10/2214:30Oostrozebeke FC 0 - 2 BVC De Flandriens
106708/10/2215:15SDJ Bellegem 6 - 5 Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 7
107115/10/2200:00BYE - Young Boys Pallieters
107215/10/2215:15SDJ Bellegem 4 - 4 Derde Time Kortrijk
107315/10/2214:30SV Ingooigem 1 - 5 VK Nieuwe Wijk Lozer
107415/10/2214:30Sparta Belgiek Deerlijk 3 - 2 FC De Florre Harelbeke
107515/10/2214:00Den Truuk Stasegem 2 - 3 Oostrozebeke FC
107615/10/2214:30Eendracht Vichte 2 - 4 Short Turn United Dentergem
107715/10/2213:15BVC De Flandriens 8 - 0 De Smaak / Quicksteel

Competitie - Speeldag 8
108122/10/2200:00VK Nieuwe Wijk Lozer - BYE
108222/10/2214:00Derde Time Kortrijk 2 - 2 BVC De Flandriens
108322/10/2214:30Oostrozebeke FC 4 - 3 SV Ingooigem
108422/10/2216:00Young Boys Pallieters 3 - 1 Sparta Belgiek Deerlijk
108522/10/2214:30De Smaak / Quicksteel 0 - 1 Den Truuk Stasegem
108622/10/2214:00Short Turn United Dentergem 2 - 4 SDJ Bellegem
108722/10/2214:00FC De Florre Harelbeke 2 - 1 Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 9
109129/10/2200:00BYE - Oostrozebeke FC
109229/10/2214:00Short Turn United Dentergem 1 - 5 Derde Time Kortrijk
109329/10/2214:30SV Ingooigem 4 - 2 De Smaak / Quicksteel
109429/10/2214:30Sparta Belgiek Deerlijk 5 - 1 VK Nieuwe Wijk Lozer
109529/10/2214:00Den Truuk Stasegem 0 - 1 BVC De Flandriens
109629/10/2214:30Eendracht Vichte 1 - 2 Young Boys Pallieters
109729/10/2215:15SDJ Bellegem 3 - 4 FC De Florre Harelbeke

Competitie - Speeldag 10
110105/11/2200:00De Smaak / Quicksteel - BYE
110205/11/2214:00Derde Time Kortrijk 1 - 2 Den Truuk Stasegem
110305/11/2214:30BVC De Flandriens 8 - 2 SV Ingooigem
110405/11/2214:30Oostrozebeke FC 2 - 1 Sparta Belgiek Deerlijk
110505/11/2214:00FC De Florre Harelbeke 3 - 3 Short Turn United Dentergem
110605/11/2214:30VK Nieuwe Wijk Lozer 3 - 1 Eendracht Vichte
110705/11/2216:30Young Boys Pallieters 5 - 2 SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 11
111112/11/2200:00BYE - BVC De Flandriens
111212/11/2214:00FC De Florre Harelbeke 1 - 8 Derde Time Kortrijk
111312/11/2214:30SV Ingooigem 0 - 5 Den Truuk Stasegem
111412/11/2214:30Sparta Belgiek Deerlijk 0 - 3 De Smaak / Quicksteel
111512/11/2214:00Short Turn United Dentergem 4 - 3 Young Boys Pallieters
111612/11/2214:30Eendracht Vichte 1 - 3 Oostrozebeke FC
111712/11/2215:15SDJ Bellegem 1 - 2 VK Nieuwe Wijk Lozer

Competitie - Speeldag 12
112119/11/2200:00Den Truuk Stasegem - BYE
112219/11/2214:00Derde Time Kortrijk 2 - 1 SV Ingooigem
112319/11/2214:30BVC De Flandriens 4 - 0 Sparta Belgiek Deerlijk
112419/11/2214:30VK Nieuwe Wijk Lozer 5 - 6 Short Turn United Dentergem
112519/11/2214:30De Smaak / Quicksteel 3 - 1 Eendracht Vichte
112619/11/2216:00Young Boys Pallieters 2 - 5 FC De Florre Harelbeke
112719/11/2214:30Oostrozebeke FC 1 - 1 SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 13
113103/12/2200:00BYE - SV Ingooigem
113203/12/2216:30Young Boys Pallieters - Derde Time Kortrijk
113303/12/2214:30Sparta Belgiek Deerlijk - Den Truuk Stasegem
113403/12/2214:00Short Turn United Dentergem - Oostrozebeke FC
113503/12/2214:30Eendracht Vichte - BVC De Flandriens
113603/12/2214:00FC De Florre Harelbeke - VK Nieuwe Wijk Lozer
113703/12/2215:15SDJ Bellegem - De Smaak / Quicksteel

Competitie - Speeldag 14
114110/12/2200:00Derde Time Kortrijk - BYE
114210/12/2214:30Sparta Belgiek Deerlijk - SV Ingooigem
114310/12/2214:30Eendracht Vichte - Den Truuk Stasegem
114410/12/2214:00Short Turn United Dentergem - De Smaak / Quicksteel
114510/12/2215:15SDJ Bellegem - BVC De Flandriens
114610/12/2214:00FC De Florre Harelbeke - Oostrozebeke FC
114710/12/2216:00Young Boys Pallieters - VK Nieuwe Wijk Lozer

Competitie - Speeldag 15
115107/01/2300:00BYE - Sparta Belgiek Deerlijk
115207/01/2314:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Derde Time Kortrijk
115307/01/2314:30SV Ingooigem - Eendracht Vichte
115407/01/2314:00Den Truuk Stasegem - SDJ Bellegem
115507/01/2314:30BVC De Flandriens - Short Turn United Dentergem
115607/01/2314:30De Smaak / Quicksteel - FC De Florre Harelbeke
115707/01/2314:30Oostrozebeke FC - Young Boys Pallieters

Competitie - Speeldag 16
116114/01/2300:00Eendracht Vichte - BYE
116214/01/2314:00Derde Time Kortrijk - Sparta Belgiek Deerlijk
116314/01/2315:15SDJ Bellegem - SV Ingooigem
116414/01/2314:00Short Turn United Dentergem - Den Truuk Stasegem
116514/01/2314:00FC De Florre Harelbeke - BVC De Flandriens
116614/01/2314:00Young Boys Pallieters - De Smaak / Quicksteel
116714/01/2314:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 17
117121/01/2300:00BYE - SDJ Bellegem
117221/01/2314:30Oostrozebeke FC - Derde Time Kortrijk
117321/01/2314:30SV Ingooigem - Short Turn United Dentergem
117421/01/2314:30Sparta Belgiek Deerlijk - Eendracht Vichte
117521/01/2314:00Den Truuk Stasegem - FC De Florre Harelbeke
117621/01/2314:30BVC De Flandriens - Young Boys Pallieters
117721/01/2314:30De Smaak / Quicksteel - VK Nieuwe Wijk Lozer

Competitie - Speeldag 18
118104/02/2300:00Short Turn United Dentergem - BYE
118204/02/2314:00Derde Time Kortrijk - Eendracht Vichte
118304/02/2314:00FC De Florre Harelbeke - SV Ingooigem
118404/02/2315:15SDJ Bellegem - Sparta Belgiek Deerlijk
118504/02/2314:00Young Boys Pallieters - Den Truuk Stasegem
118604/02/2314:30VK Nieuwe Wijk Lozer - BVC De Flandriens
118704/02/2314:30Oostrozebeke FC - De Smaak / Quicksteel

Competitie - Speeldag 19
119111/02/2300:00BYE - FC De Florre Harelbeke
119211/02/2314:30De Smaak / Quicksteel - Derde Time Kortrijk
119311/02/2314:30SV Ingooigem - Young Boys Pallieters
119411/02/2314:30Sparta Belgiek Deerlijk - Short Turn United Dentergem
119511/02/2314:00Den Truuk Stasegem - VK Nieuwe Wijk Lozer
119611/02/2314:30BVC De Flandriens - Oostrozebeke FC
119711/02/2314:30Eendracht Vichte - SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 20
120118/02/2300:00Young Boys Pallieters - BYE
120218/02/2314:00Derde Time Kortrijk - SDJ Bellegem
120318/02/2314:30VK Nieuwe Wijk Lozer - SV Ingooigem
120418/02/2314:00FC De Florre Harelbeke - Sparta Belgiek Deerlijk
120518/02/2314:30Oostrozebeke FC - Den Truuk Stasegem
120618/02/2314:00Short Turn United Dentergem - Eendracht Vichte
120718/02/2314:30De Smaak / Quicksteel - BVC De Flandriens

Competitie - Speeldag 21
121104/03/2300:00BYE - VK Nieuwe Wijk Lozer
121204/03/2314:30BVC De Flandriens - Derde Time Kortrijk
121304/03/2314:30SV Ingooigem - Oostrozebeke FC
121404/03/2314:30Sparta Belgiek Deerlijk - Young Boys Pallieters
121504/03/2314:00Den Truuk Stasegem - De Smaak / Quicksteel
121604/03/2315:15SDJ Bellegem - Short Turn United Dentergem
121704/03/2314:30Eendracht Vichte - FC De Florre Harelbeke

Competitie - Speeldag 22
122111/03/2300:00Oostrozebeke FC - BYE
122211/03/2314:00Derde Time Kortrijk - Short Turn United Dentergem
122311/03/2314:30De Smaak / Quicksteel - SV Ingooigem
122411/03/2314:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Sparta Belgiek Deerlijk
122511/03/2314:30BVC De Flandriens - Den Truuk Stasegem
122611/03/2316:00Young Boys Pallieters - Eendracht Vichte
122711/03/2314:00FC De Florre Harelbeke - SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 23
123125/03/2300:00BYE - De Smaak / Quicksteel
123225/03/2314:00Den Truuk Stasegem - Derde Time Kortrijk
123325/03/2314:30SV Ingooigem - BVC De Flandriens
123425/03/2314:30Sparta Belgiek Deerlijk - Oostrozebeke FC
123525/03/2314:00Short Turn United Dentergem - FC De Florre Harelbeke
123625/03/2314:30Eendracht Vichte - VK Nieuwe Wijk Lozer
123725/03/2315:15SDJ Bellegem - Young Boys Pallieters

Competitie - Speeldag 24
124115/04/2300:00BVC De Flandriens - BYE
124215/04/2314:00Derde Time Kortrijk - FC De Florre Harelbeke
124315/04/2314:00Den Truuk Stasegem - SV Ingooigem
124415/04/2314:30De Smaak / Quicksteel - Sparta Belgiek Deerlijk
124515/04/2316:00Young Boys Pallieters - Short Turn United Dentergem
124615/04/2314:30Oostrozebeke FC - Eendracht Vichte
124715/04/2314:30VK Nieuwe Wijk Lozer - SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 25
125122/04/2300:00BYE - Den Truuk Stasegem
125222/04/2314:30SV Ingooigem - Derde Time Kortrijk
125322/04/2314:30Sparta Belgiek Deerlijk - BVC De Flandriens
125422/04/2314:00Short Turn United Dentergem - VK Nieuwe Wijk Lozer
125522/04/2314:30Eendracht Vichte - De Smaak / Quicksteel
125622/04/2314:00FC De Florre Harelbeke - Young Boys Pallieters
125722/04/2315:15SDJ Bellegem - Oostrozebeke FC

Competitie - Speeldag 26
126129/04/2300:00SV Ingooigem - BYE
126229/04/2314:00Derde Time Kortrijk - Young Boys Pallieters
126329/04/2314:00Den Truuk Stasegem - Sparta Belgiek Deerlijk
126429/04/2314:30Oostrozebeke FC - Short Turn United Dentergem
126529/04/2314:30BVC De Flandriens - Eendracht Vichte
126629/04/2314:30VK Nieuwe Wijk Lozer - FC De Florre Harelbeke
126729/04/2314:30De Smaak / Quicksteel - SDJ Bellegem

Voetbal België