Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zaterdag 1ste Provinciale

Competitie - Laatst gespeeld
108119/10/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk - Sportvrienden Waregem
108219/10/1914:30SV Ingooigem - Electro Depuydt Kuurne
108319/10/1914:00FC De Florre Harelbeke - VK Nieuwe Wijk Lozer
108419/10/1914:30The Rangers Moorslede - BVC De Flandriens
108519/10/1914:30Eendracht Vichte - FC Heirweg Anzegem
108619/10/1914:00Short Turn United Dentergem - Club Rugge Avelgem
108719/10/1914:30SDJ Bellegem - Den Truuk Stasegem

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 FC De Florre Harelbeke7700321021
2 Short Turn United Dentergem7520161815
3 Sparta Belgiek Deerlijk742115613
4 Electro Depuydt Kuurne7430181012
5 Sportvrienden Waregem7322331511
6 SV Ingooigem7331171810
7 BVC De Flandriens 734017219
8 Den Truuk Stasegem722316149
9 FC Heirweg Anzegem723211128
10 Club Rugge Avelgem723211238
11 Eendracht Vichte724113197
12 VK Nieuwe Wijk Lozer713315236
13 SDJ Bellegem714217275
14 The Rangers Moorslede715112274

Competitie - Volgende speeldag
109126/10/1914:30Sportvrienden Waregem - FC De Florre Harelbeke
109226/10/1914:00Short Turn United Dentergem - SV Ingooigem
109326/10/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Eendracht Vichte
109426/10/1914:30BVC De Flandriens - Sparta Belgiek Deerlijk
109526/10/1914:30FC Heirweg Anzegem - Electro Depuydt Kuurne
109626/10/1914:00Den Truuk Stasegem - The Rangers Moorslede
109726/10/1915:15Club Rugge Avelgem - SDJ Bellegem

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
101131/08/1915:30Sportvrienden Waregem 2 - 2 SV Ingooigem
101231/08/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer 2 - 1 BVC De Flandriens
101331/08/1914:30FC Heirweg Anzegem 0 - 0 Den Truuk Stasegem
101431/08/1914:30Eendracht Vichte 2 - 3 Short Turn United Dentergem
101531/08/1914:30Electro Depuydt Kuurne 5 - 0 Club Rugge Avelgem
101631/08/1914:00FC De Florre Harelbeke 7 - 3 SDJ Bellegem
101731/08/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk 6 - 1 The Rangers Moorslede

Competitie - Speeldag 2
102107/09/1914:30BVC De Flandriens 0 - 6 Sportvrienden Waregem
102207/09/1914:30SV Ingooigem 1 - 0 Sparta Belgiek Deerlijk
102307/09/1914:00Den Truuk Stasegem 7 - 3 VK Nieuwe Wijk Lozer
102407/09/1915:15Club Rugge Avelgem 2 - 0 FC Heirweg Anzegem
102507/09/1914:00Short Turn United Dentergem 2 - 0 Electro Depuydt Kuurne
102607/09/1914:30SDJ Bellegem 3 - 3 Eendracht Vichte
102707/09/1914:30The Rangers Moorslede 0 - 5 FC De Florre Harelbeke

Competitie - Speeldag 3
103114/09/1915:30Sportvrienden Waregem 1 - 1 Den Truuk Stasegem
103214/09/1914:30BVC De Flandriens 5 - 3 SV Ingooigem
103314/09/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer 3 - 3 Club Rugge Avelgem
103414/09/1914:30FC Heirweg Anzegem 2 - 3 Short Turn United Dentergem
103514/09/1914:30Electro Depuydt Kuurne 4 - 1 SDJ Bellegem
103614/09/1914:30Eendracht Vichte 2 - 0 The Rangers Moorslede
103714/09/1914:00FC De Florre Harelbeke 2 - 1 Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 4
104121/09/1915:15Club Rugge Avelgem 1 - 8 Sportvrienden Waregem
104221/09/1914:30SV Ingooigem 2 - 5 FC De Florre Harelbeke
104321/09/1914:00Short Turn United Dentergem 2 - 0 VK Nieuwe Wijk Lozer
104421/09/1914:00Den Truuk Stasegem 2 - 3 BVC De Flandriens
104521/09/1914:30SDJ Bellegem 0 - 2 FC Heirweg Anzegem
104621/09/1914:30The Rangers Moorslede 1 - 4 Electro Depuydt Kuurne
104721/09/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk 2 - 0 Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 5
105128/09/1915:30Sportvrienden Waregem 11 - 2 Short Turn United Dentergem
105228/09/1914:00Den Truuk Stasegem 2 - 4 SV Ingooigem
105328/09/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer 2 - 2 SDJ Bellegem
105428/09/1914:30BVC De Flandriens 2 - 3 Club Rugge Avelgem
105528/09/1914:30FC Heirweg Anzegem 4 - 2 The Rangers Moorslede
105628/09/1914:30Electro Depuydt Kuurne 1 - 2 Sparta Belgiek Deerlijk
105728/09/1914:30Eendracht Vichte 1 - 6 FC De Florre Harelbeke

Competitie - Speeldag 6
106105/10/1914:30SDJ Bellegem 6 - 4 Sportvrienden Waregem
106205/10/1914:30SV Ingooigem 2 - 4 Eendracht Vichte
106305/10/1914:30The Rangers Moorslede 5 - 5 VK Nieuwe Wijk Lozer
106405/10/1914:00Short Turn United Dentergem 3 - 1 BVC De Flandriens
106505/10/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk 1 - 1 FC Heirweg Anzegem
106605/10/1914:00FC De Florre Harelbeke 3 - 1 Electro Depuydt Kuurne
106705/10/1915:15Club Rugge Avelgem 2 - 2 Den Truuk Stasegem

Competitie - Speeldag 7
107112/10/1915:30Sportvrienden Waregem 1 - 3 The Rangers Moorslede
107212/10/1915:15Club Rugge Avelgem 0 - 3 SV Ingooigem
107312/10/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer 0 - 3 Sparta Belgiek Deerlijk
107412/10/1914:30BVC De Flandriens 5 - 2 SDJ Bellegem
107512/10/1914:30FC Heirweg Anzegem 2 - 4 FC De Florre Harelbeke
107612/10/1914:00Den Truuk Stasegem 2 - 1 Short Turn United Dentergem
107712/10/1914:30Electro Depuydt Kuurne 3 - 1 Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 8
108119/10/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk - Sportvrienden Waregem
108219/10/1914:30SV Ingooigem - Electro Depuydt Kuurne
108319/10/1914:00FC De Florre Harelbeke - VK Nieuwe Wijk Lozer
108419/10/1914:30The Rangers Moorslede - BVC De Flandriens
108519/10/1914:30Eendracht Vichte - FC Heirweg Anzegem
108619/10/1914:00Short Turn United Dentergem - Club Rugge Avelgem
108719/10/1914:30SDJ Bellegem - Den Truuk Stasegem

Competitie - Speeldag 9
109126/10/1914:30Sportvrienden Waregem - FC De Florre Harelbeke
109226/10/1914:00Short Turn United Dentergem - SV Ingooigem
109326/10/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Eendracht Vichte
109426/10/1914:30BVC De Flandriens - Sparta Belgiek Deerlijk
109526/10/1914:30FC Heirweg Anzegem - Electro Depuydt Kuurne
109626/10/1914:00Den Truuk Stasegem - The Rangers Moorslede
109726/10/1915:15Club Rugge Avelgem - SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 10
110102/11/1914:30Eendracht Vichte - Sportvrienden Waregem
110202/11/1914:30SV Ingooigem - FC Heirweg Anzegem
110302/11/1914:30Electro Depuydt Kuurne - VK Nieuwe Wijk Lozer
110402/11/1914:00FC De Florre Harelbeke - BVC De Flandriens
110502/11/1914:30SDJ Bellegem - Short Turn United Dentergem
110602/11/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk - Den Truuk Stasegem
110702/11/1914:30The Rangers Moorslede - Club Rugge Avelgem

Competitie - Speeldag 11
111109/11/1915:30Sportvrienden Waregem - Electro Depuydt Kuurne
111209/11/1914:30SDJ Bellegem - SV Ingooigem
111309/11/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer - FC Heirweg Anzegem
111409/11/1914:30BVC De Flandriens - Eendracht Vichte
111509/11/1914:00Short Turn United Dentergem - The Rangers Moorslede
111609/11/1914:00Den Truuk Stasegem - FC De Florre Harelbeke
111709/11/1915:15Club Rugge Avelgem - Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 12
112116/11/1914:30FC Heirweg Anzegem - Sportvrienden Waregem
112216/11/1914:30SV Ingooigem - VK Nieuwe Wijk Lozer
112316/11/1914:30Electro Depuydt Kuurne - BVC De Flandriens
112416/11/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk - Short Turn United Dentergem
112516/11/1914:30Eendracht Vichte - Den Truuk Stasegem
112616/11/1914:30The Rangers Moorslede - SDJ Bellegem
112716/11/1914:00FC De Florre Harelbeke - Club Rugge Avelgem

Competitie - Speeldag 13
113123/11/1915:30Sportvrienden Waregem - VK Nieuwe Wijk Lozer
113223/11/1914:30The Rangers Moorslede - SV Ingooigem
113323/11/1914:30BVC De Flandriens - FC Heirweg Anzegem
113423/11/1914:00Short Turn United Dentergem - FC De Florre Harelbeke
113523/11/1914:00Den Truuk Stasegem - Electro Depuydt Kuurne
113623/11/1914:30SDJ Bellegem - Sparta Belgiek Deerlijk
113723/11/1915:15Club Rugge Avelgem - Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 14
114107/12/1914:30SV Ingooigem - Sportvrienden Waregem
114207/12/1914:30BVC De Flandriens - VK Nieuwe Wijk Lozer
114307/12/1914:00Den Truuk Stasegem - FC Heirweg Anzegem
114407/12/1914:00Short Turn United Dentergem - Eendracht Vichte
114507/12/1915:15Club Rugge Avelgem - Electro Depuydt Kuurne
114607/12/1914:30SDJ Bellegem - FC De Florre Harelbeke
114707/12/1914:30The Rangers Moorslede - Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 15
115114/12/1915:30Sportvrienden Waregem - BVC De Flandriens
115214/12/1914:30Sparta Belgiek Deerlijk - SV Ingooigem
115314/12/1914:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Den Truuk Stasegem
115414/12/1914:30FC Heirweg Anzegem - Club Rugge Avelgem
115514/12/1914:30Electro Depuydt Kuurne - Short Turn United Dentergem
115614/12/1914:30Eendracht Vichte - SDJ Bellegem
115714/12/1914:00FC De Florre Harelbeke - The Rangers Moorslede

Competitie - Speeldag 16
116111/01/2014:00Den Truuk Stasegem - Sportvrienden Waregem
116211/01/2014:30SV Ingooigem - BVC De Flandriens
116311/01/2015:15Club Rugge Avelgem - VK Nieuwe Wijk Lozer
116411/01/2014:00Short Turn United Dentergem - FC Heirweg Anzegem
116511/01/2014:30SDJ Bellegem - Electro Depuydt Kuurne
116611/01/2014:30The Rangers Moorslede - Eendracht Vichte
116711/01/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk - FC De Florre Harelbeke

Competitie - Speeldag 17
117118/01/2015:30Sportvrienden Waregem - Club Rugge Avelgem
117218/01/2014:00FC De Florre Harelbeke - SV Ingooigem
117318/01/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Short Turn United Dentergem
117418/01/2014:30BVC De Flandriens - Den Truuk Stasegem
117518/01/2014:30FC Heirweg Anzegem - SDJ Bellegem
117618/01/2014:30Electro Depuydt Kuurne - The Rangers Moorslede
117718/01/2014:30Eendracht Vichte - Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 18
118125/01/2014:00Short Turn United Dentergem - Sportvrienden Waregem
118204/01/2014:30SV Ingooigem - Den Truuk Stasegem
118325/01/2014:30SDJ Bellegem - VK Nieuwe Wijk Lozer
118425/01/2015:15Club Rugge Avelgem - BVC De Flandriens
118525/01/2014:30The Rangers Moorslede - FC Heirweg Anzegem
118625/01/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk - Electro Depuydt Kuurne
118725/01/2014:00FC De Florre Harelbeke - Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 19
119108/02/2015:30Sportvrienden Waregem - SDJ Bellegem
119208/02/2014:30Eendracht Vichte - SV Ingooigem
119308/02/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer - The Rangers Moorslede
119408/02/2014:30BVC De Flandriens - Short Turn United Dentergem
119508/02/2014:30FC Heirweg Anzegem - Sparta Belgiek Deerlijk
119608/02/2014:30Electro Depuydt Kuurne - FC De Florre Harelbeke
119708/02/2014:00Den Truuk Stasegem - Club Rugge Avelgem

Competitie - Speeldag 20
120115/02/2014:30The Rangers Moorslede - Sportvrienden Waregem
120215/02/2014:30SV Ingooigem - Club Rugge Avelgem
120315/02/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk - VK Nieuwe Wijk Lozer
120415/02/2014:30SDJ Bellegem - BVC De Flandriens
120515/02/2014:00FC De Florre Harelbeke - FC Heirweg Anzegem
120615/02/2014:00Short Turn United Dentergem - Den Truuk Stasegem
120715/02/2014:30Eendracht Vichte - Electro Depuydt Kuurne

Competitie - Speeldag 21
121122/02/2015:30Sportvrienden Waregem - Sparta Belgiek Deerlijk
121222/02/2014:30Electro Depuydt Kuurne - SV Ingooigem
121322/02/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer - FC De Florre Harelbeke
121422/02/2014:30BVC De Flandriens - The Rangers Moorslede
121522/02/2014:30FC Heirweg Anzegem - Eendracht Vichte
121622/02/2015:15Club Rugge Avelgem - Short Turn United Dentergem
121722/02/2014:00Den Truuk Stasegem - SDJ Bellegem

Competitie - Speeldag 22
122107/03/2014:00FC De Florre Harelbeke - Sportvrienden Waregem
122207/03/2014:30SV Ingooigem - Short Turn United Dentergem
122307/03/2014:30Eendracht Vichte - VK Nieuwe Wijk Lozer
122407/03/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk - BVC De Flandriens
122507/03/2014:30Electro Depuydt Kuurne - FC Heirweg Anzegem
122607/03/2014:30The Rangers Moorslede - Den Truuk Stasegem
122707/03/2014:30SDJ Bellegem - Club Rugge Avelgem

Competitie - Speeldag 23
123114/03/2015:30Sportvrienden Waregem - Eendracht Vichte
123214/03/2014:30FC Heirweg Anzegem - SV Ingooigem
123314/03/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Electro Depuydt Kuurne
123414/03/2014:30BVC De Flandriens - FC De Florre Harelbeke
123514/03/2014:00Short Turn United Dentergem - SDJ Bellegem
123614/03/2014:00Den Truuk Stasegem - Sparta Belgiek Deerlijk
123714/03/2015:15Club Rugge Avelgem - The Rangers Moorslede

Competitie - Speeldag 24
124121/03/2014:30Electro Depuydt Kuurne - Sportvrienden Waregem
124221/03/2014:30SV Ingooigem - SDJ Bellegem
124321/03/2014:30FC Heirweg Anzegem - VK Nieuwe Wijk Lozer
124421/03/2014:30Eendracht Vichte - BVC De Flandriens
124521/03/2014:30The Rangers Moorslede - Short Turn United Dentergem
124621/03/2014:00FC De Florre Harelbeke - Den Truuk Stasegem
124721/03/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk - Club Rugge Avelgem

Competitie - Speeldag 25
125118/04/2015:30Sportvrienden Waregem - FC Heirweg Anzegem
125218/04/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer - SV Ingooigem
125318/04/2014:30BVC De Flandriens - Electro Depuydt Kuurne
125418/04/2014:00Short Turn United Dentergem - Sparta Belgiek Deerlijk
125518/04/2014:00Den Truuk Stasegem - Eendracht Vichte
125618/04/2014:30SDJ Bellegem - The Rangers Moorslede
125718/04/2015:15Club Rugge Avelgem - FC De Florre Harelbeke

Competitie - Speeldag 26
126125/04/2014:30VK Nieuwe Wijk Lozer - Sportvrienden Waregem
126225/04/2014:30SV Ingooigem - The Rangers Moorslede
126325/04/2014:30FC Heirweg Anzegem - BVC De Flandriens
126425/04/2014:00FC De Florre Harelbeke - Short Turn United Dentergem
126525/04/2014:30Electro Depuydt Kuurne - Den Truuk Stasegem
126625/04/2014:30Sparta Belgiek Deerlijk - SDJ Bellegem
126725/04/2014:30Eendracht Vichte - Club Rugge Avelgem

 

Voetbal België