Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zondag 2de Provinciale

Competitie - Laatst gespeeld
622118/04/2109:15Real Deerlijk NEUTRRFC Sporting Moaln
622218/04/2109:30FC Koppa Juniors NEUTRFC Nars Bellegem
622318/04/2109:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRSportkaffee Kuurne
622418/04/2109:15VC Molenaars Heule NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
622518/04/2109:15FC Den Beer NEUTRFC Elektran Harelbeke
622618/04/2109:30Bockor Juniors Ingelmunster NEUTRDe Sultan Wervik

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 De Sultan Wervik540110513
2 Bockor Juniors Ingelmunster641114613
3 FC Koppa Juniors 531110610
4 FC Grassjotters Zwevegem53201389
5 FC Snooker Pocket Deerlijk53201189
6 FC Nars Bellegem53201189
7 Real Deerlijk532013139
8 Sportkaffee Kuurne5122995
9 FC Den Beer613214235
10 RFC Sporting Moaln514014133
11 FC Elektran Harelbeke51408203
12 VC Molenaars Heule504110181

Competitie - Volgende speeldag
616125/04/2109:30RFC Sporting Moaln NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
616225/04/2109:15Sportkaffee Kuurne NEUTRFC Elektran Harelbeke
616325/04/2109:15FC Nars Bellegem NEUTRDe Sultan Wervik
616425/04/2109:15Real Deerlijk NEUTRBockor Juniors Ingelmunster
616525/04/2109:30FC Koppa Juniors NEUTRFC Den Beer
616625/04/2109:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRVC Molenaars Heule

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
601106/09/2009:15De Sultan Wervik 2 - 1 RFC Sporting Moaln
601206/09/2009:30Bockor Juniors Ingelmunster 6 - 1 FC Elektran Harelbeke
601306/09/2009:15FC Den Beer 3 - 8 FC Grassjotters Zwevegem
601406/09/2009:15VC Molenaars Heule 2 - 4 Sportkaffee Kuurne
601506/09/2009:15FC Snooker Pocket Deerlijk 1 - 3 FC Nars Bellegem
601606/09/2009:30FC Koppa Juniors 1 - 2 Real Deerlijk

Competitie - Speeldag 2
602113/09/2009:15FC Elektran Harelbeke 1 - 3 De Sultan Wervik
602213/09/2009:15FC Grassjotters Zwevegem 0 - 1 Bockor Juniors Ingelmunster
602313/09/2009:15Sportkaffee Kuurne 2 - 2 FC Den Beer
602413/09/2009:15FC Nars Bellegem 3 - 1 VC Molenaars Heule
602513/09/2009:15Real Deerlijk 0 - 3 FC Snooker Pocket Deerlijk
602613/09/2009:30FC Koppa Juniors 2 - 1 RFC Sporting Moaln

Competitie - Speeldag 3
603120/09/2009:15FC Elektran Harelbeke 3 - 8 RFC Sporting Moaln
603204/10/2009:15De Sultan Wervik 1 - 0 FC Grassjotters Zwevegem
603320/09/2009:30Bockor Juniors Ingelmunster 1 - 0 Sportkaffee Kuurne
603420/09/2009:15FC Den Beer 3 - 2 FC Nars Bellegem
603520/09/2009:15VC Molenaars Heule 3 - 5 Real Deerlijk
603620/09/2009:15FC Snooker Pocket Deerlijk 0 - 1 FC Koppa Juniors

Competitie - Speeldag 4
604127/09/2009:15FC Grassjotters Zwevegem 2 - 1 FC Elektran Harelbeke
604227/09/2009:15Sportkaffee Kuurne 2 - 2 De Sultan Wervik
604327/09/2009:15FC Nars Bellegem 2 - 1 Bockor Juniors Ingelmunster
604427/09/2009:15Real Deerlijk 5 - 3 FC Den Beer
604527/09/2009:30FC Koppa Juniors 2 - 2 VC Molenaars Heule
604604/10/2009:30RFC Sporting Moaln 2 - 3 FC Snooker Pocket Deerlijk

Competitie - Speeldag 5
605111/10/2009:15FC Grassjotters Zwevegem 3 - 2 RFC Sporting Moaln
605211/10/2009:15FC Elektran Harelbeke 2 - 1 Sportkaffee Kuurne
605311/10/2009:15De Sultan Wervik 2 - 1 FC Nars Bellegem
605411/10/2009:30Bockor Juniors Ingelmunster 3 - 1 Real Deerlijk
605511/10/2009:15FC Den Beer 1 - 4 FC Koppa Juniors
605611/10/2009:15VC Molenaars Heule 2 - 4 FC Snooker Pocket Deerlijk

Competitie - Speeldag 6
606118/10/2009:15Sportkaffee Kuurne NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
606218/10/2009:15FC Nars Bellegem NEUTRFC Elektran Harelbeke
606318/10/2009:15Real Deerlijk NEUTRDe Sultan Wervik
606418/10/2009:30FC Koppa Juniors NEUTRBockor Juniors Ingelmunster
606518/10/2009:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRFC Den Beer
606618/10/2009:30RFC Sporting Moaln NEUTRVC Molenaars Heule

Competitie - Speeldag 7
607125/10/2009:15Sportkaffee Kuurne NEUTRRFC Sporting Moaln
607225/10/2009:15FC Grassjotters Zwevegem NEUTRFC Nars Bellegem
607325/10/2009:15FC Elektran Harelbeke NEUTRReal Deerlijk
607425/10/2009:15De Sultan Wervik NEUTRFC Koppa Juniors
607525/10/2009:30Bockor Juniors Ingelmunster NEUTRFC Snooker Pocket Deerlijk
607625/10/2009:15FC Den Beer NEUTRVC Molenaars Heule

Competitie - Speeldag 8
608108/11/2009:15FC Nars Bellegem NEUTRSportkaffee Kuurne
608208/11/2009:15Real Deerlijk NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
608308/11/2009:30FC Koppa Juniors NEUTRFC Elektran Harelbeke
608408/11/2009:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRDe Sultan Wervik
608508/11/2009:15VC Molenaars Heule NEUTRBockor Juniors Ingelmunster
608608/11/2009:30RFC Sporting Moaln NEUTRFC Den Beer

Competitie - Speeldag 9
609115/11/2009:15FC Nars Bellegem NEUTRRFC Sporting Moaln
609215/11/2009:15Sportkaffee Kuurne NEUTRReal Deerlijk
609315/11/2009:15FC Grassjotters Zwevegem NEUTRFC Koppa Juniors
609415/11/2009:15FC Elektran Harelbeke NEUTRFC Snooker Pocket Deerlijk
609515/11/2009:15De Sultan Wervik NEUTRVC Molenaars Heule
609604/10/2009:30Bockor Juniors Ingelmunster 2 - 2 FC Den Beer

Competitie - Speeldag 10
610122/11/2009:15Real Deerlijk NEUTRFC Nars Bellegem
610222/11/2009:30FC Koppa Juniors NEUTRSportkaffee Kuurne
610322/11/2009:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
610422/11/2009:15VC Molenaars Heule NEUTRFC Elektran Harelbeke
610522/11/2009:15FC Den Beer NEUTRDe Sultan Wervik
610622/11/2009:30Bockor Juniors Ingelmunster NEUTRRFC Sporting Moaln

Competitie - Speeldag 11
611129/11/2009:30RFC Sporting Moaln NEUTRReal Deerlijk
611206/12/2009:15FC Nars Bellegem NEUTRFC Koppa Juniors
611306/12/2009:15Sportkaffee Kuurne NEUTRFC Snooker Pocket Deerlijk
611406/12/2009:15FC Grassjotters Zwevegem NEUTRVC Molenaars Heule
611506/12/2009:15FC Elektran Harelbeke NEUTRFC Den Beer
611606/12/2009:15De Sultan Wervik NEUTRBockor Juniors Ingelmunster

Competitie - Speeldag 12
612121/02/2109:30RFC Sporting Moaln NEUTRDe Sultan Wervik
612221/02/2109:15FC Elektran Harelbeke NEUTRBockor Juniors Ingelmunster
612321/02/2109:15FC Grassjotters Zwevegem NEUTRFC Den Beer
612421/02/2109:15Sportkaffee Kuurne NEUTRVC Molenaars Heule
612521/02/2109:15FC Nars Bellegem NEUTRFC Snooker Pocket Deerlijk
612621/02/2109:15Real Deerlijk NEUTRFC Koppa Juniors

Competitie - Speeldag 13
613114/03/2109:15De Sultan Wervik NEUTRFC Elektran Harelbeke
613214/03/2109:30Bockor Juniors Ingelmunster NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
613314/03/2109:15FC Den Beer NEUTRSportkaffee Kuurne
613414/03/2109:15VC Molenaars Heule NEUTRFC Nars Bellegem
613514/03/2109:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRReal Deerlijk
613614/03/2109:30RFC Sporting Moaln NEUTRFC Koppa Juniors

Competitie - Speeldag 14
614121/03/2109:30RFC Sporting Moaln NEUTRFC Elektran Harelbeke
614221/03/2109:15FC Grassjotters Zwevegem NEUTRDe Sultan Wervik
614321/03/2109:15Sportkaffee Kuurne NEUTRBockor Juniors Ingelmunster
614421/03/2109:15FC Nars Bellegem NEUTRFC Den Beer
614521/03/2109:15Real Deerlijk NEUTRVC Molenaars Heule
614621/03/2109:30FC Koppa Juniors NEUTRFC Snooker Pocket Deerlijk

Competitie - Speeldag 15
615111/04/2109:15FC Elektran Harelbeke NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
615211/04/2109:15De Sultan Wervik NEUTRSportkaffee Kuurne
615311/04/2109:30Bockor Juniors Ingelmunster NEUTRFC Nars Bellegem
615411/04/2109:15FC Den Beer NEUTRReal Deerlijk
615511/04/2109:15VC Molenaars Heule NEUTRFC Koppa Juniors
615611/04/2109:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRRFC Sporting Moaln

Competitie - Speeldag 16
616125/04/2109:30RFC Sporting Moaln NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
616225/04/2109:15Sportkaffee Kuurne NEUTRFC Elektran Harelbeke
616325/04/2109:15FC Nars Bellegem NEUTRDe Sultan Wervik
616425/04/2109:15Real Deerlijk NEUTRBockor Juniors Ingelmunster
616525/04/2109:30FC Koppa Juniors NEUTRFC Den Beer
616625/04/2109:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRVC Molenaars Heule

Competitie - Speeldag 17
617102/05/2109:15FC Grassjotters Zwevegem NEUTRSportkaffee Kuurne
617202/05/2109:15FC Elektran Harelbeke NEUTRFC Nars Bellegem
617302/05/2109:15De Sultan Wervik NEUTRReal Deerlijk
617402/05/2109:30Bockor Juniors Ingelmunster NEUTRFC Koppa Juniors
617502/05/2109:15FC Den Beer NEUTRFC Snooker Pocket Deerlijk
617602/05/2109:15VC Molenaars Heule NEUTRRFC Sporting Moaln

Competitie - Speeldag 18
618114/02/2109:30RFC Sporting Moaln NEUTRSportkaffee Kuurne
618214/02/2109:15FC Nars Bellegem NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
618314/02/2109:15Real Deerlijk NEUTRFC Elektran Harelbeke
618414/02/2109:30FC Koppa Juniors NEUTRDe Sultan Wervik
618514/02/2109:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRBockor Juniors Ingelmunster
618614/02/2109:15VC Molenaars Heule NEUTRFC Den Beer

Competitie - Speeldag 19
619104/04/2109:15Sportkaffee Kuurne NEUTRFC Nars Bellegem
619228/02/2109:15FC Grassjotters Zwevegem NEUTRReal Deerlijk
619328/02/2109:15FC Elektran Harelbeke NEUTRFC Koppa Juniors
619428/02/2109:15De Sultan Wervik NEUTRFC Snooker Pocket Deerlijk
619504/04/2109:30Bockor Juniors Ingelmunster NEUTRVC Molenaars Heule
619628/02/2109:15FC Den Beer NEUTRRFC Sporting Moaln

Competitie - Speeldag 20
620107/03/2109:30RFC Sporting Moaln NEUTRFC Nars Bellegem
620207/03/2109:15Real Deerlijk NEUTRSportkaffee Kuurne
620307/03/2109:30FC Koppa Juniors NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
620407/03/2109:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRFC Elektran Harelbeke
620507/03/2109:15VC Molenaars Heule NEUTRDe Sultan Wervik
620607/03/2109:15FC Den Beer NEUTRBockor Juniors Ingelmunster

Competitie - Speeldag 21
621128/03/2109:15FC Nars Bellegem NEUTRReal Deerlijk
621228/03/2109:15Sportkaffee Kuurne NEUTRFC Koppa Juniors
621328/03/2109:15FC Grassjotters Zwevegem NEUTRFC Snooker Pocket Deerlijk
621428/03/2109:15FC Elektran Harelbeke NEUTRVC Molenaars Heule
621528/03/2109:15De Sultan Wervik NEUTRFC Den Beer
621628/03/2109:30RFC Sporting Moaln NEUTRBockor Juniors Ingelmunster

Competitie - Speeldag 22
622118/04/2109:15Real Deerlijk NEUTRRFC Sporting Moaln
622218/04/2109:30FC Koppa Juniors NEUTRFC Nars Bellegem
622318/04/2109:15FC Snooker Pocket Deerlijk NEUTRSportkaffee Kuurne
622418/04/2109:15VC Molenaars Heule NEUTRFC Grassjotters Zwevegem
622518/04/2109:15FC Den Beer NEUTRFC Elektran Harelbeke
622618/04/2109:30Bockor Juniors Ingelmunster NEUTRDe Sultan Wervik

 

Voetbal België