Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zondag 2de Provinciale

Competitie - Laatst gespeeld
610118/11/1809:15FC Elektran Harelbeke 6 - 1 FC Snooker Pocket Deerlijk
610218/11/1809:15FC Nars Bellegem 5 - 2 Sunsacion Kuurne
610318/11/1809:15VC Molenaars Heule 3 - 2 BVC Kameleon Heule
610418/11/1809:30FC De Zwaan Grammene 7 - 5 FC Den Hert Heule
610518/11/1809:15FC Grassjotters Zwevegem 0 - 1 FC Koppa Juniors
610618/11/1809:15De Sultan Wervik 4 - 4 Real Deerlijk

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 FC De Zwaan Grammene10910562327
2 FC Elektran Harelbeke10712342523
3 BVC Kameleon Heule10631281619
4 FC Nars Bellegem10532302017
5 FC Snooker Pocket Deerlijk10532312517
6 VC Molenaars Heule10433262715
7 FC Grassjotters Zwevegem10442191914
8 FC Den Hert Heule10352293511
9 Sunsacion Kuurne10361223210
10 FC Koppa Juniors 10244102010
11 Real Deerlijk1018117374
12 De Sultan Wervik1008225482

Competitie - Volgende speeldag
611125/11/1809:15Real Deerlijk - FC Elektran Harelbeke
611225/11/1809:15FC Snooker Pocket Deerlijk - FC Nars Bellegem
611325/11/1809:30Sunsacion Kuurne - VC Molenaars Heule
611425/11/1809:30BVC Kameleon Heule - FC De Zwaan Grammene
611525/11/1809:30FC Den Hert Heule - FC Grassjotters Zwevegem
611625/11/1809:30FC Koppa Juniors - De Sultan Wervik

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
601102/09/1809:30FC Koppa Juniors 2 - 1 Real Deerlijk
601202/09/1809:15De Sultan Wervik 4 - 5 FC Den Hert Heule
601302/09/1809:15FC Grassjotters Zwevegem 1 - 2 BVC Kameleon Heule
601402/09/1809:30FC De Zwaan Grammene 2 - 3 Sunsacion Kuurne
601502/09/1809:15VC Molenaars Heule 1 - 2 FC Snooker Pocket Deerlijk
601602/09/1809:15FC Nars Bellegem 2 - 5 FC Elektran Harelbeke

Competitie - Speeldag 2
602109/09/1809:30FC Den Hert Heule 2 - 2 FC Koppa Juniors
602214/10/1809:30BVC Kameleon Heule 4 - 0 De Sultan Wervik
602309/09/1809:30Sunsacion Kuurne 1 - 2 FC Grassjotters Zwevegem
602409/09/1809:15FC Snooker Pocket Deerlijk 5 - 7 FC De Zwaan Grammene
602509/09/1809:15FC Elektran Harelbeke 2 - 2 VC Molenaars Heule
602609/09/1809:15Real Deerlijk 0 - 5 FC Nars Bellegem

Competitie - Speeldag 3
603116/09/1809:30FC Den Hert Heule 6 - 3 Real Deerlijk
603216/09/1809:30FC Koppa Juniors 1 - 3 BVC Kameleon Heule
603316/09/1809:15De Sultan Wervik 2 - 4 Sunsacion Kuurne
603416/09/1809:15FC Grassjotters Zwevegem 2 - 2 FC Snooker Pocket Deerlijk
603516/09/1809:30FC De Zwaan Grammene 13 - 0 FC Elektran Harelbeke
603616/09/1809:15VC Molenaars Heule 2 - 2 FC Nars Bellegem

Competitie - Speeldag 4
604123/09/1809:30BVC Kameleon Heule 2 - 2 FC Den Hert Heule
604223/09/1809:30Sunsacion Kuurne 1 - 1 FC Koppa Juniors
604323/09/1809:15FC Snooker Pocket Deerlijk 4 - 2 De Sultan Wervik
604423/09/1809:15FC Elektran Harelbeke 1 - 1 FC Grassjotters Zwevegem
604511/11/1809:15FC Nars Bellegem 2 - 4 FC De Zwaan Grammene
604623/09/1809:15Real Deerlijk 2 - 3 VC Molenaars Heule

Competitie - Speeldag 5
605130/09/1809:30BVC Kameleon Heule 3 - 1 Real Deerlijk
605230/09/1809:30FC Den Hert Heule 3 - 1 Sunsacion Kuurne
605330/09/1809:30FC Koppa Juniors 0 - 0 FC Snooker Pocket Deerlijk
605430/09/1809:15De Sultan Wervik 1 - 8 FC Elektran Harelbeke
605530/09/1809:15FC Grassjotters Zwevegem 3 - 1 FC Nars Bellegem
605630/09/1809:30FC De Zwaan Grammene 8 - 0 VC Molenaars Heule

Competitie - Speeldag 6
606107/10/1809:30Sunsacion Kuurne 3 - 8 BVC Kameleon Heule
606207/10/1809:15FC Snooker Pocket Deerlijk 5 - 0 FC Den Hert Heule
606307/10/1809:15FC Elektran Harelbeke 3 - 1 FC Koppa Juniors
606407/10/1809:15FC Nars Bellegem 8 - 4 De Sultan Wervik
606507/10/1809:15VC Molenaars Heule 1 - 2 FC Grassjotters Zwevegem
606607/10/1809:15Real Deerlijk 1 - 2 FC De Zwaan Grammene

Competitie - Speeldag 7
607121/10/1809:30Sunsacion Kuurne 5 - 0 Real Deerlijk
607221/10/1809:30BVC Kameleon Heule 3 - 0 FC Snooker Pocket Deerlijk
607321/10/1809:30FC Den Hert Heule 3 - 5 FC Elektran Harelbeke
607421/10/1809:30FC Koppa Juniors 0 - 0 FC Nars Bellegem
607521/10/1809:15De Sultan Wervik 3 - 3 VC Molenaars Heule
607621/10/1809:15FC Grassjotters Zwevegem 3 - 5 FC De Zwaan Grammene

Competitie - Speeldag 8
608128/10/1809:15FC Snooker Pocket Deerlijk 7 - 2 Sunsacion Kuurne
608228/10/1809:15FC Elektran Harelbeke 2 - 1 BVC Kameleon Heule
608328/10/1809:15FC Nars Bellegem 2 - 0 FC Den Hert Heule
608428/10/1809:15VC Molenaars Heule 7 - 1 FC Koppa Juniors
608528/10/1809:30FC De Zwaan Grammene 5 - 3 De Sultan Wervik
608628/10/1809:15Real Deerlijk 3 - 2 FC Grassjotters Zwevegem

Competitie - Speeldag 9
609104/11/1809:15FC Snooker Pocket Deerlijk 5 - 2 Real Deerlijk
609204/11/1809:30Sunsacion Kuurne 0 - 2 FC Elektran Harelbeke
609304/11/1809:30BVC Kameleon Heule 0 - 3 FC Nars Bellegem
609404/11/1809:30FC Den Hert Heule 3 - 4 VC Molenaars Heule
609504/11/1809:30FC Koppa Juniors 1 - 3 FC De Zwaan Grammene
609604/11/1809:15De Sultan Wervik 2 - 3 FC Grassjotters Zwevegem

Competitie - Speeldag 10
610118/11/1809:15FC Elektran Harelbeke 6 - 1 FC Snooker Pocket Deerlijk
610218/11/1809:15FC Nars Bellegem 5 - 2 Sunsacion Kuurne
610318/11/1809:15VC Molenaars Heule 3 - 2 BVC Kameleon Heule
610418/11/1809:30FC De Zwaan Grammene 7 - 5 FC Den Hert Heule
610518/11/1809:15FC Grassjotters Zwevegem 0 - 1 FC Koppa Juniors
610618/11/1809:15De Sultan Wervik 4 - 4 Real Deerlijk

Competitie - Speeldag 11
611125/11/1809:15Real Deerlijk - FC Elektran Harelbeke
611225/11/1809:15FC Snooker Pocket Deerlijk - FC Nars Bellegem
611325/11/1809:30Sunsacion Kuurne - VC Molenaars Heule
611425/11/1809:30BVC Kameleon Heule - FC De Zwaan Grammene
611525/11/1809:30FC Den Hert Heule - FC Grassjotters Zwevegem
611625/11/1809:30FC Koppa Juniors - De Sultan Wervik

Competitie - Speeldag 12
612102/12/1809:15Real Deerlijk - FC Koppa Juniors
612202/12/1809:30FC Den Hert Heule - De Sultan Wervik
612302/12/1809:30BVC Kameleon Heule - FC Grassjotters Zwevegem
612402/12/1809:30Sunsacion Kuurne - FC De Zwaan Grammene
612502/12/1809:15FC Snooker Pocket Deerlijk - VC Molenaars Heule
612602/12/1809:15FC Elektran Harelbeke - FC Nars Bellegem

Competitie - Speeldag 13
613109/12/1809:30FC Koppa Juniors - FC Den Hert Heule
613209/12/1809:15De Sultan Wervik - BVC Kameleon Heule
613309/12/1809:15FC Grassjotters Zwevegem - Sunsacion Kuurne
613409/12/1809:30FC De Zwaan Grammene - FC Snooker Pocket Deerlijk
613509/12/1809:15VC Molenaars Heule - FC Elektran Harelbeke
613609/12/1809:15FC Nars Bellegem - Real Deerlijk

Competitie - Speeldag 14
614113/01/1909:15Real Deerlijk - FC Den Hert Heule
614213/01/1909:30BVC Kameleon Heule - FC Koppa Juniors
614313/01/1909:30Sunsacion Kuurne - De Sultan Wervik
614413/01/1909:15FC Snooker Pocket Deerlijk - FC Grassjotters Zwevegem
614513/01/1909:15FC Elektran Harelbeke - FC De Zwaan Grammene
614613/01/1909:15FC Nars Bellegem - VC Molenaars Heule

Competitie - Speeldag 15
615120/01/1909:30FC Den Hert Heule - BVC Kameleon Heule
615220/01/1909:30FC Koppa Juniors - Sunsacion Kuurne
615320/01/1909:15De Sultan Wervik - FC Snooker Pocket Deerlijk
615420/01/1909:15FC Grassjotters Zwevegem - FC Elektran Harelbeke
615520/01/1909:30FC De Zwaan Grammene - FC Nars Bellegem
615620/01/1909:15VC Molenaars Heule - Real Deerlijk

Competitie - Speeldag 16
616103/02/1909:15Real Deerlijk - BVC Kameleon Heule
616203/02/1909:30Sunsacion Kuurne - FC Den Hert Heule
616303/02/1909:15FC Snooker Pocket Deerlijk - FC Koppa Juniors
616403/02/1909:15FC Elektran Harelbeke - De Sultan Wervik
616503/02/1909:15FC Nars Bellegem - FC Grassjotters Zwevegem
616603/02/1909:15VC Molenaars Heule - FC De Zwaan Grammene

Competitie - Speeldag 17
617110/02/1909:30BVC Kameleon Heule - Sunsacion Kuurne
617210/02/1909:30FC Den Hert Heule - FC Snooker Pocket Deerlijk
617310/02/1909:30FC Koppa Juniors - FC Elektran Harelbeke
617410/02/1909:15De Sultan Wervik - FC Nars Bellegem
617510/02/1909:15FC Grassjotters Zwevegem - VC Molenaars Heule
617610/02/1909:30FC De Zwaan Grammene - Real Deerlijk

Competitie - Speeldag 18
618117/02/1909:15Real Deerlijk - Sunsacion Kuurne
618217/02/1909:15FC Snooker Pocket Deerlijk - BVC Kameleon Heule
618317/02/1909:15FC Elektran Harelbeke - FC Den Hert Heule
618417/02/1909:15FC Nars Bellegem - FC Koppa Juniors
618517/02/1909:15VC Molenaars Heule - De Sultan Wervik
618617/02/1909:30FC De Zwaan Grammene - FC Grassjotters Zwevegem

Competitie - Speeldag 19
619110/03/1909:30Sunsacion Kuurne - FC Snooker Pocket Deerlijk
619210/03/1909:30BVC Kameleon Heule - FC Elektran Harelbeke
619310/03/1909:30FC Den Hert Heule - FC Nars Bellegem
619410/03/1909:30FC Koppa Juniors - VC Molenaars Heule
619510/03/1909:15De Sultan Wervik - FC De Zwaan Grammene
619610/03/1909:15FC Grassjotters Zwevegem - Real Deerlijk

Competitie - Speeldag 20
620117/03/1909:15Real Deerlijk - FC Snooker Pocket Deerlijk
620217/03/1909:15FC Elektran Harelbeke - Sunsacion Kuurne
620317/03/1909:15FC Nars Bellegem - BVC Kameleon Heule
620417/03/1909:15VC Molenaars Heule - FC Den Hert Heule
620517/03/1909:30FC De Zwaan Grammene - FC Koppa Juniors
620617/03/1909:15FC Grassjotters Zwevegem - De Sultan Wervik

Competitie - Speeldag 21
621107/04/1909:15FC Snooker Pocket Deerlijk - FC Elektran Harelbeke
621207/04/1909:30Sunsacion Kuurne - FC Nars Bellegem
621307/04/1909:30BVC Kameleon Heule - VC Molenaars Heule
621407/04/1909:30FC Den Hert Heule - FC De Zwaan Grammene
621507/04/1909:30FC Koppa Juniors - FC Grassjotters Zwevegem
621607/04/1909:15Real Deerlijk - De Sultan Wervik

Competitie - Speeldag 22
622114/04/1909:15FC Elektran Harelbeke - Real Deerlijk
622214/04/1909:15FC Nars Bellegem - FC Snooker Pocket Deerlijk
622314/04/1909:15VC Molenaars Heule - Sunsacion Kuurne
622414/04/1909:30FC De Zwaan Grammene - BVC Kameleon Heule
622514/04/1909:15FC Grassjotters Zwevegem - FC Den Hert Heule
622614/04/1909:15De Sultan Wervik - FC Koppa Juniors

 
 

Voetbal België

18 november 2018