Vlaanderens Liefhebbers Voetbalbond

zuid-west-oost vzw

Competitie Zaterdag 1ste Provinciale

Competitie - Laatst gespeeld

PLOEGGSGWVLGLDVDTPT
1 FC De Florre Harelbeke2620331143663
2 Eendracht Vichte2619431085160
3 Sparta Belgiek Deerlijk261835985059
4 Sportvrienden Waregem261394897643
5 SDJ Bellegem2612131817837
6 SV Ingooigem2611114646837
7 FC Leiejongens Deinze2611132577935
8 Club Rugge Avelgem2610124567334
9 Spar Decor Marc Lendelede268117536131
10 NYzer Stasegem2610160588230
11 BVC De Flandriens 268153449427
12 VK Nieuwe Wijk Lozer266128587226
13 Eendracht Grammene267163658724
14 FC t Schipke Lauwe264193619915

Competitie - Volgende speeldag

Volledige kalender

Competitie - Speeldag 1
101102/09/1716:00FC Leiejongens Deinze 1 - 7 Club Rugge Avelgem
101202/09/1714:30SDJ Bellegem 1 - 4 FC De Florre Harelbeke
101302/09/1714:30Eendracht Grammene 2 - 5 VK Nieuwe Wijk Lozer
101402/09/1715:30Sportvrienden Waregem 5 - 5 FC t Schipke Lauwe
101502/09/1714:30Spar Decor Marc Lendelede 2 - 2 Sparta Belgiek Deerlijk
101602/09/1714:30Eendracht Vichte 1 - 2 BVC De Flandriens
101702/09/1714:00NYzer Stasegem 3 - 2 SV Ingooigem

Competitie - Speeldag 2
102109/09/1714:00FC De Florre Harelbeke 1 - 2 FC Leiejongens Deinze
102209/09/1716:30Club Rugge Avelgem 3 - 0 NYzer Stasegem
102309/09/1714:30VK Nieuwe Wijk Lozer 4 - 5 SDJ Bellegem
102409/09/1715:45Eendracht Grammene 2 - 4 Sparta Belgiek Deerlijk
102509/09/1714:30FC t Schipke Lauwe 2 - 3 Spar Decor Marc Lendelede
102609/09/1714:30BVC De Flandriens 1 - 5 Sportvrienden Waregem
102709/09/1714:30SV Ingooigem 4 - 3 Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 3
103116/09/1716:00FC Leiejongens Deinze 3 - 1 VK Nieuwe Wijk Lozer
103216/09/1714:00FC De Florre Harelbeke 3 - 1 Club Rugge Avelgem
103316/09/1714:30SDJ Bellegem 3 - 6 Sparta Belgiek Deerlijk
103416/09/1714:30Eendracht Grammene 3 - 3 FC t Schipke Lauwe
103516/09/1714:30Spar Decor Marc Lendelede 0 - 0 BVC De Flandriens
103616/09/1715:30Sportvrienden Waregem 6 - 1 SV Ingooigem
103716/09/1714:30Eendracht Vichte 6 - 4 NYzer Stasegem

Competitie - Speeldag 4
104123/09/1714:30Sparta Belgiek Deerlijk 2 - 0 FC Leiejongens Deinze
104223/09/1714:00Club Rugge Avelgem 4 - 3 Eendracht Vichte
104323/09/1714:30FC t Schipke Lauwe 5 - 3 SDJ Bellegem
104423/09/1714:30VK Nieuwe Wijk Lozer 1 - 3 FC De Florre Harelbeke
104523/09/1714:30Eendracht Grammene 8 - 0 BVC De Flandriens
104623/09/1714:30SV Ingooigem 4 - 2 Spar Decor Marc Lendelede
104723/09/1714:00NYzer Stasegem 1 - 3 Sportvrienden Waregem

Competitie - Speeldag 5
105130/09/1716:00FC Leiejongens Deinze 4 - 2 FC t Schipke Lauwe
105230/09/1714:30VK Nieuwe Wijk Lozer 2 - 5 Club Rugge Avelgem
105330/09/1714:30SDJ Bellegem 4 - 2 BVC De Flandriens
105430/09/1714:00FC De Florre Harelbeke 3 - 1 Sparta Belgiek Deerlijk
105530/09/1714:30Eendracht Grammene 2 - 2 SV Ingooigem
105630/09/1714:30Spar Decor Marc Lendelede 2 - 0 NYzer Stasegem
105728/10/1715:30Sportvrienden Waregem 2 - 4 Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 6
106107/10/1714:30BVC De Flandriens 1 - 5 FC Leiejongens Deinze
106207/10/1714:30Club Rugge Avelgem 1 - 1 Sportvrienden Waregem
106307/10/1714:30SV Ingooigem 3 - 1 SDJ Bellegem
106407/10/1714:30FC t Schipke Lauwe 1 - 5 FC De Florre Harelbeke
106507/10/1714:00NYzer Stasegem 4 - 3 Eendracht Grammene
106607/10/1714:30Eendracht Vichte 5 - 1 Spar Decor Marc Lendelede
106707/10/1714:30Sparta Belgiek Deerlijk 6 - 4 VK Nieuwe Wijk Lozer

Competitie - Speeldag 7
107114/10/1716:00FC Leiejongens Deinze 1 - 3 SV Ingooigem
107214/10/1714:30Sparta Belgiek Deerlijk 3 - 1 Club Rugge Avelgem
107314/10/1714:30SDJ Bellegem 5 - 1 NYzer Stasegem
107414/10/1714:00FC De Florre Harelbeke 12 - 0 BVC De Flandriens
107514/10/1714:30Eendracht Grammene 2 - 6 Eendracht Vichte
107614/10/1714:30VK Nieuwe Wijk Lozer 3 - 1 FC t Schipke Lauwe
107714/10/1714:30Spar Decor Marc Lendelede 0 - 2 Sportvrienden Waregem

Competitie - Speeldag 8
108121/10/1714:00NYzer Stasegem 1 - 3 FC Leiejongens Deinze
108228/10/1716:00Club Rugge Avelgem 2 - 1 Spar Decor Marc Lendelede
108321/10/1714:30Eendracht Vichte 4 - 3 SDJ Bellegem
108428/10/1714:30SV Ingooigem 0 - 3 FC De Florre Harelbeke
108521/10/1714:30Eendracht Grammene 2 - 3 Sportvrienden Waregem
108621/10/1714:30FC t Schipke Lauwe 1 - 8 Sparta Belgiek Deerlijk
108721/10/1714:30BVC De Flandriens 0 - 3 VK Nieuwe Wijk Lozer

Competitie - Speeldag 9
109104/11/1716:00FC Leiejongens Deinze 0 - 7 Eendracht Vichte
109204/11/1714:30FC t Schipke Lauwe 0 - 1 Club Rugge Avelgem
109304/11/1714:30SDJ Bellegem 2 - 4 Sportvrienden Waregem
109404/11/1714:00FC De Florre Harelbeke 3 - 0 NYzer Stasegem
109504/11/1714:30Eendracht Grammene 1 - 3 Spar Decor Marc Lendelede
109604/11/1714:30VK Nieuwe Wijk Lozer 2 - 2 SV Ingooigem
109704/11/1714:30Sparta Belgiek Deerlijk 4 - 3 BVC De Flandriens

Competitie - Speeldag 10
110111/11/1715:30Sportvrienden Waregem 2 - 1 FC Leiejongens Deinze
110211/11/1715:30Club Rugge Avelgem 1 - 1 Eendracht Grammene
110311/11/1714:30Spar Decor Marc Lendelede 3 - 5 SDJ Bellegem
110411/11/1714:30Eendracht Vichte 5 - 2 FC De Florre Harelbeke
110511/11/1714:30BVC De Flandriens 2 - 5 FC t Schipke Lauwe
110611/11/1714:00NYzer Stasegem 6 - 3 VK Nieuwe Wijk Lozer
110711/11/1714:30SV Ingooigem 2 - 3 Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 11
111118/11/1716:00FC Leiejongens Deinze 5 - 2 Spar Decor Marc Lendelede
111218/11/1714:30BVC De Flandriens 3 - 1 Club Rugge Avelgem
111318/11/1714:30SDJ Bellegem 5 - 1 Eendracht Grammene
111418/11/1714:00FC De Florre Harelbeke 6 - 6 Sportvrienden Waregem
111518/11/1714:30FC t Schipke Lauwe 4 - 6 SV Ingooigem
111618/11/1714:30VK Nieuwe Wijk Lozer 1 - 1 Eendracht Vichte
111718/11/1714:30Sparta Belgiek Deerlijk 8 - 2 NYzer Stasegem

Competitie - Speeldag 12
112102/12/1714:30Eendracht Grammene 1 - 4 FC Leiejongens Deinze
112223/12/1714:30Club Rugge Avelgem 0 - 2 SDJ Bellegem
112323/12/1714:30Spar Decor Marc Lendelede 1 - 4 FC De Florre Harelbeke
112402/12/1714:00NYzer Stasegem 5 - 1 FC t Schipke Lauwe
112502/12/1715:30Sportvrienden Waregem 5 - 0 VK Nieuwe Wijk Lozer
112602/12/1714:30SV Ingooigem 0 - 0 BVC De Flandriens
112702/12/1714:30Eendracht Vichte 6 - 6 Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 13
113109/12/1716:00FC Leiejongens Deinze 1 - 3 SDJ Bellegem
113209/12/1714:30SV Ingooigem 3 - 2 Club Rugge Avelgem
113309/12/1714:00FC De Florre Harelbeke 4 - 0 Eendracht Grammene
113409/12/1714:30FC t Schipke Lauwe 1 - 3 Eendracht Vichte
113509/12/1714:30VK Nieuwe Wijk Lozer 0 - 3 Spar Decor Marc Lendelede
113609/12/1714:30BVC De Flandriens 4 - 2 NYzer Stasegem
113709/12/1714:30Sparta Belgiek Deerlijk 5 - 2 Sportvrienden Waregem

Competitie - Speeldag 14
114127/01/1814:30Club Rugge Avelgem 1 - 0 FC Leiejongens Deinze
114227/01/1814:00FC De Florre Harelbeke 7 - 2 SDJ Bellegem
114327/01/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer 0 - 2 Eendracht Grammene
114427/01/1814:30FC t Schipke Lauwe 2 - 8 Sportvrienden Waregem
114527/01/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk 2 - 2 Spar Decor Marc Lendelede
114627/01/1814:30BVC De Flandriens 3 - 6 Eendracht Vichte
114717/03/1814:30SV Ingooigem 1 - 2 NYzer Stasegem

Competitie - Speeldag 15
115106/01/1814:30FC Leiejongens Deinze 1 - 9 FC De Florre Harelbeke
115206/01/1814:00NYzer Stasegem 7 - 3 Club Rugge Avelgem
115317/03/1816:30SDJ Bellegem 2 - 6 VK Nieuwe Wijk Lozer
115406/01/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk 4 - 1 Eendracht Grammene
115506/01/1814:30Spar Decor Marc Lendelede 0 - 2 FC t Schipke Lauwe
115606/01/1814:30Sportvrienden Waregem 3 - 0 BVC De Flandriens
115706/01/1814:30Eendracht Vichte 6 - 2 SV Ingooigem

Competitie - Speeldag 16
116113/01/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer 2 - 2 FC Leiejongens Deinze
116213/01/1814:30Club Rugge Avelgem 0 - 4 FC De Florre Harelbeke
116313/01/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk 3 - 2 SDJ Bellegem
116413/01/1814:30FC t Schipke Lauwe 3 - 5 Eendracht Grammene
116513/01/1814:30BVC De Flandriens 0 - 6 Spar Decor Marc Lendelede
116613/01/1814:30SV Ingooigem 3 - 4 Sportvrienden Waregem
116713/01/1814:00NYzer Stasegem 2 - 6 Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 17
117120/01/1815:30FC Leiejongens Deinze 1 - 3 Sparta Belgiek Deerlijk
117220/01/1814:30Eendracht Vichte 3 - 1 Club Rugge Avelgem
117320/01/1814:30SDJ Bellegem 3 - 1 FC t Schipke Lauwe
117420/01/1814:00FC De Florre Harelbeke 5 - 0 VK Nieuwe Wijk Lozer
117520/01/1814:30BVC De Flandriens 5 - 2 Eendracht Grammene
117620/01/1814:30Spar Decor Marc Lendelede 2 - 0 SV Ingooigem
117720/01/1815:30Sportvrienden Waregem 0 - 2 NYzer Stasegem

Competitie - Speeldag 18
118117/03/1814:30FC t Schipke Lauwe 2 - 3 FC Leiejongens Deinze
118203/02/1814:30Club Rugge Avelgem 2 - 1 VK Nieuwe Wijk Lozer
118303/02/1814:30BVC De Flandriens 1 - 5 SDJ Bellegem
118403/02/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk 2 - 2 FC De Florre Harelbeke
118503/02/1814:30SV Ingooigem 2 - 1 Eendracht Grammene
118603/02/1814:00NYzer Stasegem 5 - 2 Spar Decor Marc Lendelede
118703/02/1814:30Eendracht Vichte 5 - 3 Sportvrienden Waregem

Competitie - Speeldag 19
119110/02/1816:00FC Leiejongens Deinze 7 - 2 BVC De Flandriens
119210/02/1815:30Sportvrienden Waregem 4 - 4 Club Rugge Avelgem
119310/02/1814:30SDJ Bellegem 1 - 6 SV Ingooigem
119410/02/1814:00FC De Florre Harelbeke 5 - 5 FC t Schipke Lauwe
119510/02/1815:45Eendracht Grammene 2 - 0 NYzer Stasegem
119610/02/1814:30Spar Decor Marc Lendelede 4 - 1 Eendracht Vichte
119710/02/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer 1 - 1 Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 20
120124/02/1814:30SV Ingooigem 2 - 1 FC Leiejongens Deinze
120224/02/1814:00Club Rugge Avelgem 0 - 8 Sparta Belgiek Deerlijk
120324/02/1814:00NYzer Stasegem 0 - 5 SDJ Bellegem
120424/02/1814:30BVC De Flandriens 0 - 3 FC De Florre Harelbeke
120524/02/1814:30Eendracht Vichte 6 - 1 Eendracht Grammene
120624/02/1814:30FC t Schipke Lauwe 5 - 1 VK Nieuwe Wijk Lozer
120724/02/1815:30Sportvrienden Waregem 6 - 2 Spar Decor Marc Lendelede

Competitie - Speeldag 21
121105/05/1816:00FC Leiejongens Deinze 4 - 2 NYzer Stasegem
121205/05/1814:30Spar Decor Marc Lendelede 4 - 4 Club Rugge Avelgem
121305/05/1814:30SDJ Bellegem 0 - 3 Eendracht Vichte
121405/05/1814:00FC De Florre Harelbeke 6 - 1 SV Ingooigem
121505/05/1814:30Sportvrienden Waregem 6 - 5 Eendracht Grammene
121605/05/1813:45Sparta Belgiek Deerlijk 4 - 2 FC t Schipke Lauwe
121701/05/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer 3 - 3 BVC De Flandriens

Competitie - Speeldag 22
122110/03/1814:30Eendracht Vichte 10 - 1 FC Leiejongens Deinze
122210/03/1814:00Club Rugge Avelgem 6 - 3 FC t Schipke Lauwe
122310/03/1815:30Sportvrienden Waregem 4 - 7 SDJ Bellegem
122410/03/1814:00NYzer Stasegem 1 - 4 FC De Florre Harelbeke
122510/03/1814:30Spar Decor Marc Lendelede 4 - 2 Eendracht Grammene
122610/03/1814:30SV Ingooigem 3 - 3 VK Nieuwe Wijk Lozer
122710/03/1814:30BVC De Flandriens 0 - 5 Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 23
123124/03/1816:00FC Leiejongens Deinze 3 - 2 Sportvrienden Waregem
123224/03/1813:30Eendracht Grammene 5 - 0 Club Rugge Avelgem
123324/03/1814:30SDJ Bellegem 1 - 1 Spar Decor Marc Lendelede
123424/03/1814:00FC De Florre Harelbeke 1 - 3 Eendracht Vichte
123524/03/1814:30FC t Schipke Lauwe 1 - 2 BVC De Flandriens
123624/03/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer 4 - 2 NYzer Stasegem
123724/03/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk 2 - 1 SV Ingooigem

Competitie - Speeldag 24
124114/04/1814:30Spar Decor Marc Lendelede 0 - 0 FC Leiejongens Deinze
124214/04/1814:30Club Rugge Avelgem 2 - 3 BVC De Flandriens
124314/04/1814:30Eendracht Grammene 4 - 3 SDJ Bellegem
124414/04/1814:30Sportvrienden Waregem 0 - 5 FC De Florre Harelbeke
124514/04/1814:30SV Ingooigem 5 - 3 FC t Schipke Lauwe
124614/04/1814:30Eendracht Vichte 1 - 1 VK Nieuwe Wijk Lozer
124714/04/1814:00NYzer Stasegem 3 - 2 Sparta Belgiek Deerlijk

Competitie - Speeldag 25
125121/04/1816:00FC Leiejongens Deinze 4 - 6 Eendracht Grammene
125221/04/1814:30SDJ Bellegem 3 - 4 Club Rugge Avelgem
125321/04/1816:00FC De Florre Harelbeke 4 - 1 Spar Decor Marc Lendelede
125421/04/1814:30FC t Schipke Lauwe 1 - 3 NYzer Stasegem
125521/04/1814:30VK Nieuwe Wijk Lozer 5 - 0 Sportvrienden Waregem
125621/04/1814:30BVC De Flandriens 5 - 1 SV Ingooigem
125721/04/1814:30Sparta Belgiek Deerlijk 0 - 1 Eendracht Vichte

Competitie - Speeldag 26
126128/04/1814:30SDJ Bellegem 5 - 0 FC Leiejongens Deinze
126228/04/1814:30Club Rugge Avelgem 0 - 5 SV Ingooigem
126328/04/1814:30Eendracht Grammene 1 - 6 FC De Florre Harelbeke
126428/04/1814:30Eendracht Vichte 3 - 0 FC t Schipke Lauwe
126528/04/1814:30Spar Decor Marc Lendelede 2 - 2 VK Nieuwe Wijk Lozer
126628/04/1814:00NYzer Stasegem 0 - 2 BVC De Flandriens
126728/04/1815:30Sportvrienden Waregem 3 - 4 Sparta Belgiek Deerlijk

Voetbal België